Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

10.12.2019

Správně zvolený karnevalový kostým z vás udělá hvězdu každého maškarního bálu

Autor: Jolana Holáňová

Správně zvolený karnevalový kostým z vás udělá hvězdu každého maškarního bálu

Dostali jste pozvánku na karneval? Nebo maškarní bál? Neděste se! Naopak! Se správným arzenálem se můžete stát hvězdou večera. Na karnevalech a maškarních bálech už dávno neřádí jen malé děti. Kvalitní karnevalový kostým dokáže ozvláštnit v podstatě každý večírek. A s nimi se teď před Vánoci doslova roztrhl pytel. A proč na něm nebýt originální? Alespoň na jeden večer zapomenout na to, kým jsme, a být někým naprosto jiným. Vystřelit si ze sebe i z okolí.


Kostýmy, ve kterých budete za hvězdu

Je ale otázkou do pranice, jaký kostým zvolit. Sexy, vtipný, vánoční, upíří, pirátský? Převléci se za slavnou osobnost, filmovou či pohádkovou postavičku? Strávit večer jako zdravotní sestřička, letuška, policajtka? Nebo kovboj, pilot, čert či anděl? Možnosti jsou nepřeberné a výběr karnevalových kostýmů opravdu bohatý. Na portálu nejlevnejsikostymy.cz tedy určitě. Ten se totiž na karnevalové kostýmy specializuje. Karnevalové kostýmy originální a neotřelé. Kostýmy, v nichž zkrátka budete za hvězdu.

Kostýmy pro děti, pány i dámy

Psycholog by možná podotkl, že karnevalový kostým si v podstatě vybíráme podvědomě. Podle toho, kým bychom ve skrytu duše chtěli být. Nebo jsme jako děti chtěly být. Ať tomu tak je či nikoliv a k výběru kostýmu na karneval přistupujeme s notnou dávkou nadsázky, měli bychom si na něm dát záležet. Už jen z toho důvodu, že maškarní bál či vánoční večírek je jen jednou do roka. A co vy víte, třeba právě váš kostým bude patřit mezi ty, na něž ostatní účastníci bálu budou po celý následující rok vzpomínat. Poradíme vám, co udělat pro to, aby právě váš kostým na okolí takto zapůsobil.

Nejenom vánoční kostýmy

Je maškarní bál, na nějž jste pozvaní, nějak specializovaný? Na čistě vánoční večírek můžete vybírat v kategorii vánoční kostýmy. Převléci se za klasického Santu nebo vánoční stromeček. Ano, ten, který možná znáte z reklamy nejmenovaného poskytovatele půjček. Klasikou je samozřejmě kostým Mikuláše. Na portálu ale najdete i kouzelný kostým anděla. Velmi vtipný je pak kostým čerta.

Více než karnevalový kostým

Vyhledávané v době adventu ovšem nejsou jen vánoční kostýmy. Nemalému zájmu se těší například i kostým prohibice či kostým 30. léta. V kurzu je ale i kostým policajtky. V něm budete moci legitimovat všechny své kolegy. Chcete je spíše ošetřovat? To vám umožní kostým sestřičky. V nabídce najdete i vyloženě erotické modely, pro něž najdete využití i po skončení karnevalu.

Zaměřeno na dětské kostýmy

Speciální kategorií jsou dětské kostýmy. Zatímco u chlapečků jednoznačně vede kostým kovboje, u holčiček se největšímu zájmu těší kostým pirátky. V nabídce však najdete i originální kostým indiána, piráta a upíra stejně jako kostým čarodějnice. Oblíbené však jsou i maskoti a zvířátka, kostýmy filmové a pohádkové.

Masky, čelenky i paruky

V nabídce portálu však najdete i neotřelé karnevalové masky, klobouky, čelenky, paruky, balonky a další party doplňky. Zkrátka vše, co váš večírek povznese na novou úroveň. A navodí maximálně uvolněnou atmosféru. A o tu na večírku jde především, nebo ne?


« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Czech Hotel Awards