Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

30.07.2017

Šperky se dnes běžně nakupují online

Autor: Jolana Holáňová

Šperky se dnes běžně nakupují online

Češi čím dál častěji nakupují přes internet. V loňském roce tu utratili přes 100 miliard korun a letošní rok počítá s ještě vyšší sumou. Může za to lepší nabídka produktů, jejich dobrá cena a stále se zlepšující servis zavedených firem, které nabízejí i garanci vrácení peněz a spoustu dalších služeb jako třeba dopravu zdarma a dárky k nákupům. Proto se zákazníci tolik nebojí utrácet online. Zvyšuje se i rozsah produktů, které si kupují. Už se nejedná jen o klasické internetové produkty, ale stále více se daří dalším výrobkům jako například potravinám, oblečení, hodinkám a šperkům.


Právě těm posledně jmenovaným bychom rádi věnovali pár řádků, abychom vám představili nejnovější trendy a dostupné zboží, které můžete zakoupit třeba ve zlatnictví online.

Obliba nákupu šperků na internetu vzrůstá

Zlaté a stříbrné šperky jdou s prodejem na internetu nahoru spolu s dalším zbožím. Nejoblíbenější jsou náramky, náušnice, přívěsky, náhrdelníky, prsteny a řetízky. Ve větším objemu se prodávají šperky ze stříbra.

Jak vznikají ta nejkásnější šperkařská díla

Šperky
, stejně jako tisíce jiných designových předmětů, vznikají s nápadem designera, jenž s tužkou a papírem v ruce nejprve načrtne skicu své představy, kterou zhmotní na papír v takzvaném prvotním konceptu. Tento z mysli do reality přenesený návrh - design - v další fázi zpracování vymodeluje pomocí počítačových programů do nejmenších detailů, aby se původní nápad mohl dále zpracovat a být proměněn ve skutečný výrobek. Závěrečný design výrobků řeší návrhář v úzké spolupráci se zkušeným řemeslníkem, aby nově zrozený skvost dostal konečný formát a byl realizovatelný. Tímto způsobem probíhá první fáze - vznik šperku, než se šperk dostane do reálné výroby. Pak už putuje do obchodů a e-shopů, a nakonec k nám, vděčným a šťastným "uživatelům", respektive "uživatelkám".

Kde pořídit kvalitní šperky za rozumné ceny

Ty nejkrásnější skvosty, které jinde nekoupíte, naleznete v online zlatnictví Scarabella. Nespočet nádherných kolekcí, ale i samostatných šperků za velmi příznivé ceny. Více informací i výrobků seženete v e-shopu www.scarabella.net.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Prosecco and Food Festival