Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

22.02.2008

Solární kosmetika www.solarnikosmetika.eu

Autor:

Solární kosmetika www.solarnikosmetika.eu

Každá a každý z nás, bez rozdílu věku chce vypadat dobře, cítit se lépe a taky okouzlit svým vzhledem. A proto mnozí z nás navštěvují solária, umělé sluníčko, které nás nejen zahřeje, ale také opálí, abychom se zkrášlili. Podmínkou dobrého opálení je nejen kvalitní solárium, UV trubice, ale i vhodná a účinná kosmetika, která nejen chrání vaše tělo a kůži, ale taky napomáhá k rychlejšímu a výraznějšímu opálení a zhnědnutí vaší pokožky.


Nabídka solární kosmetiky NOWUM a ASTROLINE SOLAR. V obou případech se jedná o kvalitní českou kosmetiku za velmi přijatelné ceny. Tyto kosmetické výrobky se již řadu let na našem trhu úspěšně prodávají.

Aktivní složky dodávají francouzské laboratoře SEDERMA a SEPPIC.

NOWUM Cosmetics

Maximalizuje a zintenzivňuje opálení a svou péčí minimalizuje nežádoucí účinky záření. Tyrosin obsažený v tomto přípravku se vlivem UV záření přemění v tělu vlastní melanin - kožní barvivo a výrazně zesílí zlatohnědou barvu pokožky. Obsahuje další důležité látky jako zklidňující allantoin a panthenol, hydratační glycerin a prokrvující bergamotový olej. Intenzitu opálení podporuje riboflavin. Luxusní přísadou kosmetiky Nowum je leknínový olej, účinně chránící pokožku před stárnutím. Složky leknínového oleje odstraňují volné radikály a blokují enzymy stárnutí - elastázu, hyaluronidázu a cyklooxygenázu vznikající v pokožce při slunění. Tím leknínový olej udržuje pružnost, tonus a vlhkost pokožky, brání vzniku vrásek a pigmentových skvrn. Jako antioxidant působí vitamín E a karoten. Používáním této hydratační, zvláčňující a ochranné solární kosmetiky docílíte, že opálení je intenzivnější a déle vydrží. Přípravky dodáváme v balení 150 - 200 ml. Menší balení 30 ml si zákazník může vyzkoušet, než si zakoupí větší balení. Vybrat si může mléko nebo body spray ze dvou řad Nowum ACTIVE se zesilovačem opálení pro začátek opalování nebo Nowum FORTE se superzesilovačem pro již opálenou pleť. Na obličej a dekolt doporučujeme Nowum FACE krém se superzesilovačem opálení.

ASTROLINE SOLAR

ASTROLINE SOLAR DUO je řada solárních zesilovačů, obsahujících tyrosin, z něhož po slunění vzniká v pokožce vlastní kožní barvivo.

ASTROLINE SOLAR DUO vyniká zcela unikátním a moderním dvoufázových systémem, který umožňuje dosažení stejného efektu na pokožce jako při použití mléka, avšak bez dráždivých emulgátorů. Při protřepání lahvičky s ASTROLINEM SOLAR DUO a po nastříkání na pokožku vzniká emulze. Tato se ihned rozpadá a do pokožky se dostávají účinné látky jak z vodné, tak i z tukové složky. "Level systém" zajišťuje optimální rozprostření přípravku na pokožce a tím zabezpečí stejnoměrnost opálení.

Jednotlivé přípravky ASTROLINE SOLAR DUO se vzájemně liší složením, které odpovídá požadavkům zákazníků co do typů pokožky, tak co do účinků. Stupeň zesílení opálení je znázorněn na výrobku počtem hvězdiček. Řada je doplněna o lehký nemastný tělový sprej po opalování ASTRO AFTER, se silným hydratačním účinkem a opět se zesilovačem opálení. Je velmi příjemně parfemován..

Přípravky ASTROLINE SOLAR jsou vyráběny výhradně z dovozních surovin od renomovaných firem jako např. Henkel, Merck, Shell, Ajinomoto aj. Vlastní výroba probíhá v Brně, tím je dosažena příznivá cena a prvotřídní kvalita ASTROLINE SOLAR.

Neváhejte a objednejte si výrobky, které zmohonásobí opalovací efekt a zachovají Vaši pleť krásnou  a zdravou.

Ojednávejte na WWW.SOLARNIKOSMETIKA.EU

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival