Nejnovější

Markéta

autor: @sm_michal


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 19x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

09.10.2021

Snubní prsteny vybírejte s ohledem na odolnost materiálu a kvalitu zpracování

Autor: Jolana Holáňová

Snubní prsteny vybírejte s ohledem na odolnost materiálu a kvalitu zpracování

Snubní prsteny jsou nedílnou součástí každého svatebního obřadu. Jsou symbolem věrnosti a lásky a měly by vydržet celý život. Proto má smysl investovat do jejich výběru nejen svůj čas, ale i peníze. Tím, že se prsteny nosí na ruce, která je prakticky neustále v kontaktu s dalšími povrchy, je nutné zvolit kvalitní a odolné provedení, které vás ani po letech používání nezklame.Snubní prsteny proto vybírejte zejména dle použitého materiálu. Design už můžete volit dle svého srdce, ale zkuste i přitom myslet trochu na praktičnost. Asi nejlepší kov pro snubní prsteny je zlato. Ideálně pak to 14karátové, které je odolné a nezmění svůj tvar ani po letech používání. Je samozřejmé, že pravidelným nošením získává šperk patinu, ale i to může vašemu prstýnku vtisknout něco navíc.


Diamanty jsou věčné


Dnes je velmi moderní volit pro pánský a dámský prsten lehce odlišný design. Rozdíl pak spočívá zejména ve volbě drahých kamenů, které se zasazují zejména do dámských prstýnků. Diamanty jsou vůbec nejtvrdším materiálem v přírodě, a proto je opravdu jen tak něco nepoškodí. I když svůj snubní prsten budete opatrovat jako oko v hlavě, snadno se stane, že vám upadne na podlahu nebo o něj někde zavadíte. Tohle všechno by ale kvalitní šperk měl vydržet. Diamanty se nepoškrábou ani nerozlomí, proto je lepší investovat do nich než do obyčejných zirkonů, které časem ztrácí lesk a mohou se snadno poškodit. Diamantové prsteny navíc každé ženě sluší a lichotí ji.
Pánské prsteny nemusí být nudné


Muži dávají většinou přednost jednoduchosti, ale i tak neplatí, že by jejich prsteny musely být obyčejné a nezajímavé. Bývají obvykle masivnější a mají širší obroučku. Přesto je možné například prsten upravit tak, aby působil matným dojmem, měl jemné rytí nebo může být v kombinaci s více druhy zlata či jiných kovů, a tak působit neotřele.
Zdroj obrázku: Natalia Deriabina / Shutterstock.com


« Zpět

reklama
reklama
Addamsova rodina 2
reklama
NICE MAGAZINE
Klan GUCCI