Nejnovější

Adriana selfie

autor: adriana modelka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

10.09.2020

Sluneční brýle podle celebrit – jakým kouskům dávají přednost?

Autor: Jolana Holáňová

Sluneční brýle podle celebrit – jakým kouskům dávají přednost?

Sluneční brýle dnes neplní pouze ochrannou funkcí, ale patří také k nedílným módním doplňkům. Rádi jimi dolaďují svou image nejen obyčejní lidé, ale i mnohé celebrity. Nutno říct, že některé je nosit opravdu umí. Kterými kousky slavnými osobností se můžete nechat inspirovat?Kočičí

Brýle s oválnými „kočičími“ skly jsou módní, stylové, elegantní a také nadčasové. To ostatně dokazuje i skutečnost, že patřily k trendovým kouskům v už v 50. A 60. letech minulého století. Tento tvar dámských slunečních brýlí ženám obzvlášť lichotí, dodává jim na sofistikovanosti. Oblíbila si ho třeba australská topmodelka Miranda Kerr nebo vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle.


Lenonky

Kulaté sluneční brýle v mnohých evokují dobu dávno minulou, šedesátá a sedmdesátá léta a éru hippie. Nenechte se ale mýlit, tento ikonický kousek totiž rozhodně nepatří do starého železa. Pro svůj originální design a extravaganci se proslulé „lenonky“, pojmenované po slavném hudebníkovi, těší velké popularitě i dnes. Objevují se v nich hvězdy jako Elton John, Rita Ora nebo Cara Delevingne.


Pilotky

Zapomenout nesmíme na proslulé aviatorky neboli pilotky, které jsou velice úzce propojeny se světem filmu. Proslavil je Tom Cruise ve filmu Top Gun, který nosil tento legendární kousek. Zamilovali si je mnozí zpěváci, sportovci a řada významných osobností – od Beyonce přes Brada Pitta až po Kendall Jenner, Gigi Hadid nebo Jennifer Lopez. Svoje čestné místo by měly zaujímat i ve vašem šatníku, slavné sluneční brýle značky Ray Ban sluší totiž prakticky každému.


Zrcadlovky

Zrcadlové sluneční brýle patří k oblíbeným letním trendům. Spojují v sobě extravaganci a zároveň nadčasovost, působí neuvěřitelně sexy a dodávají nositeli nádech tajemství. Může se totiž za ně schovat a přitom nerušeně pozorovat okolní dění. Dopustit na ně nedá třeba známá módní blogerka Olivia Palermo. Sázku na jistotu představují například zrcadlové sluneční brýle značky Oakley, která přináší ladné tvary. Pestrá je nejen škála modelů, ale i barev skel, z nichž můžete vybírat – od luxusní zlaté přes růžovou až po modrou. Tak se nebojte odvázat!


Zdroj foto: Easyoptic.cz, Pixabay.com


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
ADK