Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

06.05.2017

Sedací botníky ideální do předsíně

Autor: Jolana Holáňová

Sedací botníky ideální do předsíně

Boty patří mezi sortiment, který si oblíbila nejedna žena. Jejich oblíbenost je vyhlášená tak, že existují kousky, za které jsou dámy ochotny vynakládat nemalé finanční prostředky. Navíc jich žádná nemá nikdy dost, aby si nemohla koupit další. O boty se však musíte starat, jedině tak vydrží co nejdéle jako nové. Dobré je pro ně zajistit doma speciální místo. Pokud i vy jste na tom stejně, pak zbystřete pozornost, protože vám poradíme, jak boty dobře a hezky uskladnit.


Jak vybrat správný botník?

Stejně pečlivě, jako se přistupuje k samotnému výběru bot, by se mělo i k nákupu botníku. V tomto případě záleží na designu. Žádné krásné boty nemají být uloženy na ošklivém místě. Další důležitou částí ve výběru je počet bot, které vlastníte a chcete je tímto stylem uskladnit. Zapomínat nesmíte ani na to, že každá bota má různou velikost, a tak je potřeba vybírat dle různých rozměrů.

Otevřený, uzavřený, kombinovaný nebo sedací

Na trhu je opravdu široký výběr botníků a je jen na vás, jaký zvolíte. Rozhodně by měl kopírovat styl vašeho interiéru, případně můžete předsíň sladit s novým kusem nábytku. Rozhodovat se můžete i podle barevnosti a okázalosti vašich bot. Pokud je potřebujete schovat, aby na chodbě nepřekážely, je dobré pořídit uzavřený botník. Případně otevřený, abyste se mohli pyšnit s nimi jako na výstavce. Pořídit můžete i kombinovaný, kde se to dá oboje hezky vybalancovat. Za nás doporučujeme sedací botník, který si v některých situacích budete pochvalovat i vy. Navíc jsou velmi praktické a ideálně se hodí do předsíně.

Kvalitní a omyvatelný materiál

Při koupi byste se měli zaměřit na kvalitní a omyvatelný materiál, ze kterého je botník vyroben. Často se stává, že máte boty mokré, proto nejsou vhodné materiály, které se vlhkostí kroutí. Zapomínat byste neměli ani na průduchy a odvětrávání, jež jsou u botníků velmi praktické.

Kde pořídit ten nejlepší?

Velký výběr moderních, kvalitních botníků, včetně sedacích naleznete na Dona-shop.cz.

.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival