Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

11.02.2017

Rychlá a férová online půjčka

Autor: Jolana Holáňová

Rychlá a férová online půjčka

Určitě to zná asi každý, někdy se objeví neočekávané výdaje, na které nepotřebujete až tak velký obnos peněz. Ale jak to vyřešit? Do výplaty zbývá ještě pár dní a vám chybí pár tisícovek na výdaje. Podle nedávného průzkumu se zjistilo, že až 30 % lidí v České republice chybí několik dní před výplatou 2 000-3 000 Kč. Jsou to většinou peníze na drobnější výdaje, jako nákup potravin, zaplacení školního výletu, úhrada telefonního paušálu nebo dobití kreditu.


Další důvody pro menší půjčky před výplatou jsou pak nepředpokládané výdaje, jako třeba rozbitá pračka, nefunkční televize, menší oprava automobilu, prasklý displej na telefonu a spousty dalších možností.

Půjčit si v klasické bance je občas proces složitý a v některých případech i zbytečně zdlouhavý. Navíc žádosti v bankách bývají na větší sumy, než je jen několik tisíc korun na pár dní. Případně máme zájem o nebankovní půjčku.

V takových situacích je rychlá půjčka tím nejlepším řešením. Existuje opravdu široká nabídka online půjček. Důležité je si vybrat tu správnou instituci, u které si peníze půjčíte. Pořádně rozvažujte, kde si peníze zapůjčíte a nezapomeňte si prostudovat podmínky, za kterých si peníze můžete zapůjčit. Vždy musí být jasné a viditelné, jakou částku si půjčujete, na jak dlouhou dobu a kolik peněz přeplatíte za zápůjčku. Dalším kritérii pro výběr půjčky je rychlost, dostupnost a možnost vyřízení online. Vše tak vyřešíte přehledně, rychle a z pohodlí domova.

Naším doporučením je rychlá půjčka ihned od Emma's Creditu, kde jasně a přehledně vidíte, kolik si můžete půjčit, na jak dlouho a kolik peněz zaplatíte navíc. Vše si můžete nastavit online a určit si, jakou částku a na jak douho ji budete potřebovat. Od schválení půjčky vám peníze převedou do 30 minut na váš účet. Nemají žádné skryté poplatky, žádné papírování a není potřeba ani návštěva banky. Prostě si jednoduše a online na www.emmascredit.cz sjednáte půjčku dle svých potřeb a předem určených podmínek.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival