Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

30.12.2018

Romantický Silvestr ve dvou s novoročním předsevzetím

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Romantický Silvestr ve dvou s novoročním předsevzetím

Letošního Silvestra nemusíte trávit na nějaké velkolepé party s nekonečným přísunem alkoholických nápojů a nabídkou prohýbajících se stolů s jídlem. Nádhernou oslavu Nového roku si můžete vychutnat pouze ve dvou. Udělat si romantický večer může být nejlepším řešením, jak prožít Silvestra. Je spousta možností, jak si připravit dokonalý večer. Pojďme se podívat společně na několik zaručených tipů, u kterých se nebudete nudit, ba naopak, rozhodně na ně nezapomenete.


Dokonalé tipy na Silvestrovský večer ve dvou 

Pro tento večer připravte vše tak, aby to byl nezapomenutelný zážitek. I díky tomu můžete mít velmi příjemné partnerské soužití. Začněte od prostředí, kde budete slavit, romanticky si ho vyzdobte. Vynechat nesmíte ani detaily, které vašemu večeru dodají ten správný punc. Chybět by neměly svíčky či dokonale prostřený stůl. Nachystané mějte i dobré jídlo na celý večer a nezapomeňte na ideálně vychlazené pití, jež by vám nemělo dojít. Něco speciálního si dejte i na přípitek a využít můžete také prskavky nebo rachejtle na půlnoční oslavu Nového roku. Po půlnoci se trochu odvažte a vrhněte se na erotické hry nebo sexuální hrátky. Nápomocny vám mohou být erotické inspirace

Odvažte se, meze se rozhodně nekladou 

Dokonalými pomocníky pro tento večer mohou být i erotické hračky, které seženete v sexshopu RuzovySlon.cz. Osvědčené jsou například robertky, dilda, anální kolíky i pouta na ruce. S těmito hračkami zakončíte oslavy Nového roku tím nejlepším způsobem. Zároveň budete mít dobře nakročeno, protože známé motto říká: jak na Nový rok, tak po celý rok. A kdo by nechtěl mít ten následující rok přesně takový: rok splněných snů. 

Vhodný výběr díky inspiracím 

Abyste vybrali to pravé na míru vašim potřebám, můžete se inspirovat na youtube kanálu RůžovýSlon.cz, kde najdete spousty videí, jež vás dokonale navnadí. Zajímavé tipy najdete i na internetových stránkách a facebooku www.facebook.com/sloncz. Zaujmout by vás mohly také hračky na anální sex. Pro Růžového Slona hovoří za vše již více jak 15 000 referencí od spokojených zákazníků. 

Novoroční předsevzetí, jež nesmíte porušit 

Oslavy Silvestra zakončete Novoročním předsevzetím, které nebude těžké splnit, jako by bylo třeba přestat kouřit, zhubnout, nebo se pravidelně hýbat. Prostě si jen slibte, že si každý měsíc koupíte společně novou erotickou hračku na zpestření vztahu. 

Přejeme krásného Silvestra a oslavu Nového roku 2019.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival