Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

06.07.2007

RITUALS . . .home & body cosmetics

Autor:

RITUALS . . .home & body cosmetics

Hledejte a znovu objevte kouzlo okamžiku každého dne. Přírodní kosmetika RITUALS ve Vás znovu probudí starodávné rituály zaměřené na péči o tělo a mysl. Díky jedinečným přírodním ingrediencím Vám naše produkty přináší relaxaci a harmonii v každodenním shonu dnešní doby. Inspirující produkty pro Vaše tělo a Váš domov změní rutinu všedního dne v příjemné rituály se zvláštním a nezaměnitelným významem. Objevte překvapivou kombinaci moderních technologií, tradičních přírodních ingrediencí a špičkového designu.


Také známé osobnosti objevili Rituals!

Britney Spears, Julia Roberts, George Clooney, Cher a Bono si oblíbili produkty Rituals při návštěve jedné z našich značkových prodejen.

Značka RITUALS cosmetics představuje luxusní přírodní kosmetiku pro tělo i pro domácnost, která v sobě spojuje starodávné rituály, moderní technologie a špičkovou kvalitu. Díky jedinečným přírodním ingrediencím Vám produkty RITUALS přináší relaxaci a harmonii v každodenním shonu dnešní doby. Inspirující produkty pro Vaše tělo a Váš domov změní rutinu všedního dne v příjemné rituály se zvláštním a nezaměnitelným významem.

Kosmetika RITUALS používá velmi příjemné stimulující ingredience prověřované po staletí. Byla vyvinuta úzkou skupinou významných expertů, specialistů a nejlepších tvůrců parfémů z celého světa. Inspiraci čerpá ze starodávných tradic a nabízí tak různé produkty zaměřené na relaxaci, energizaci a očistu organismu, ale také na čaje a péči o domácnost. Každá řada je inspirována různými rituály a je specifická svými ingrediencemi. Mezi tyto složky, jež dodávají produktům RITUALS nezaměnitelnou vůni patří jasmín, rýžové mléko, květ třešně, mandarinka, čínská máta, bambus, eukalyptus, pivoňka, lotosový květ, kombucha, zelený čaj, bergamot, zázvor, ženšen, cedr a mnohé další. Objevte RITUALS produkty a s nimi i kouzlo okamžiku každého dne!

 RITUALS cosmetics nabízí tyto řady:

  • energizující rituály
  • relaxační rituály
  • osvěžující rituály
  • rituály krásy
  • čajové rituály
  • domácí rituály
  • doplňky
  • dárky

Prodejny pro ČR: OC Letňany, Metropole Zličín,

V centru Prahy: Thai & Wellness Club v Hotelu Ambassador 

Internetovýn prodej: www.rituals.bg.cz


                      

    

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival