Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

05.06.2017

Rezervační systém pro fitness a sport centra

Autor: Jolana Holáňová

Rezervační systém pro fitness a sport centra

O své zdraví se v dnešní době zajímá a stará čím dál větší počet lidí. Snažíme se zdravě jíst a také se hýbat, což je pro naše zdraví jen dobře. Proto, aby se nám chtělo více sportovat, nabízejí různé volnočasové subjekty kvalitnější služby v této oblasti. Sportovní centra, posilovny, tenisové kurty, jógová centra, taneční kurzy a relaxační zóny se starají o příjemné prostředí, abychom se tam dobře cítili.


Čím oblíbenější a kvalitnější centrum je, tím má více spokojených klientů, a tedy dost často i plné kapacity. A abychom v tom měli na recepci pořádek, je dobré mít k dispozici kvalitní rezervační systém, díky kterému máme vše pod kontrolou.

Rezervační systém pro snadné fungování

Jedním takovým je FITNESS-REZERVACE.cz, online rezervační systém, který nabízí plno výhod usnadňujících fungování celého zadávání a jednoduchý přehled o lekcích a klientech a další potřebné informace. A co díky tomuto programu můžete získat?

Výhody systému rezervací

Nejzásadnější výhodou je online rezervace i registrace. Můžete evidovat lidi v dané lekci, nebo jen čistě vstupy svých klientů. Systém si umí automaticky za daný vstup nebo lekci odečíst příslušnou částku z kreditu, případně zaevidovat, že zákazník bude platit hotově. Poradí si i s neregistrovanými zájemci a příchozími. O všech těchto údajích jsou k dispozici grafy pro lepší přehlednost. Další výhodou je neomezené vytváření jakéhokoliv počtu permanentek. Lze také vytvořit potřebné množství kalendářů pro jednotlivé sekce, které mohou mít různou otevírací dobu či rozdílné parametry rezervací. Ideální pro 4fitness.

Nastavování cen v několika úrovních

Neodmyslitelné výhody přináší systém i v cenové struktuře vaší nabídky. U evidovaných lekcí lze nastavit nejen standardní ceny, ale i různé akce, výhodné balíčky apod. Navíc můžete rozlišit až čtyři možné „cenové skupiny“ (např. studenty, důchodce, děti, dospělé apod.).

Mohli bychom pokračovat ve výčtu všech výhod, které tento moderní systém nabízí, ale na to by nám jeden článek nestačil. Proto bude lepší, když se sami přesvědčíte „na vlastní kůži“. Na stránkách www.fitness-rezervace.cz si můžete zdarma vyzkoušet demoverzi.

Více informací a další spojení naleznete i na facebooku a G+.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival