Nejnovější

Elish03

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

07.03.2019

Rekvalifikační kurz účetnictví je cesta k lepšímu pracovnímu místu

Autor: Jolana Holáňová

Rekvalifikační kurz účetnictví je cesta k lepšímu pracovnímu místu

V současné době je jen málokterá žena spokojená se svým zaměstnáním. Pamatujte však na to, že život je příliš krátký, a proto byste ho neměla strávit prací, která vás nejenže nebaví, ale ani nijak nenaplňuje. Jestliže je pro vás inspirací vyšší platové ohodnocení, je nejvyšší čas na radikální změnu v kariérním životě. Začněte se vzdělávat, protože jedině tak dosáhnete svých cílů. Přemýšlela jste už někdy, že byste se věnovala účetnictví? Směle do toho.


Pokud vám do konce mateřské dovolené zbývá ještě pár měsíců, využijte je na zdokonalování se. Rekvalifikační kurz účetnictví pro začátečníky je vhodný pro začátečnice, které se chtějí uplatit na trhu práce či získat pouze dovednosti v oblasti podvojného účetnictví. 

Co všechno se na rekvalifikačním kurzu naučíte?

Jestliže jste měla podvojné účetnictví na střední škole, zřejmě jste po dvou letech na mateřské dovolené i zapomněla, jak se účtují některé položky. Osvěžte si proto paměť, zdokonalte se a udělejte si přehled v novinkách, které za dobu, co jste se účetnictví nevěnovala, nastaly. Jakmile úspěšně absolvujete kurz účetnictví, získáte oficiální osvědčení o rekvalifikaci i s akreditačním číslem vydaným MŠMT ČR. Osvědčení je platné po celé České republice, a tak nezáleží na tom, zda hledáte rekvalifikační kurz účetnictví Praha, Brno či Ostrava. 

Rekvalifikační kurz je pro začátečnice

Přestože máte jen základní znalosti o účetnictví, vůbec nevadí, rozhodně nemáte na kurz vstup zakázán, neboť je sestaven tak, aby se naučily účetnictví i úplné začátečnice. Po absolvování kurzu budete schopna vést podvojné účetnictví malým a středním firmám. 

Velkou výhodou je, že vám lektor ukáže i názorné příklady, tudíž si všechno odzkoušíte přímo v praxi. Naučíte se zavést účetní jednotku do systému i udělat účetní uzávěrku.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Sázavafest 2019