Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

21.03.2017

Reflexní vesta pro naši bezpečnost

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Reflexní vesta pro naši bezpečnost

Nezbytnou součástí našeho života by se měly stát reflexní vesty. Jsou velmi důležitou preventivní ochranou našich životů a životů našich dětí. Používají se na stavbách, v průmyslových provozech, při zemních pracích i jako povinná výbava automobilů a motorek.


Reflexní vesta pro bezpečí dětí

Pro bezpečí dětí je reflexní vesta velmi důležitá, nabízí široké využití jako prevence v bezpečnosti. Využívá se hlavně jako ochrana za snížené viditelnosti při dešti, mlze a v rámci další nepřízně počasí. V zimních měsících se hodí i po ránu, když je venku ještě tma. Cesty ze školy a do školy se stávají s dětskou reflexní vestou bezpečnější. Řidiči tak snadno nepřehlédnou vaše děti.

Povinná výbava automobilů

Reflexní vesty jsou navíc od 1. 1. 2017 součástí povinné výbavy všech automobilů. Řadí se tak mezi další potřebné věci v autě, jako jsou lékárnička, výstražný trojúhelník, hasicí přístroj, které nám slouží pro bezpečnější provoz na silnici.

Reflexní motovesta

Další skupinou, které v prevenci pomáhá reflexní vesta, jsou motorkáři. S reflexními prvky na vestě se nedají tak lehce na silnici přehlédnout. Prevence je v tomto případě velmi účinná a jsou známy spousty případů, kdy se díky vestě předešlo vážným dopravním nehodám. Proto by reflexní motovesta neměla chybět u žádného motorkáře ve výbavě.

Široká nabídka reflexních vest

Na trhu dnes naleznete velmi širokou nabídku reflexních vest. V různých provedeních, barvách, rozměrech a kvalitě materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Existují vesty klasické s předním i bočním zapínáním, nebo nasazovací přes hlavu. Liší se také podle použitých reflexních prvků. V nabídce jsou i dětské reflexní vesty, které mají i pohádkové motivy. Běžně dnes seženete i reflexní vesty na psy a kočky.

Pokud hledáte reflexní vesty z opravdu kvalitních materiálů a za dobrou cenu, naleznete je v e-shopu Altima.cz, kde si vybere opravdu každý.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival