Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

02.06.2017

Řecké ostrovy pro ideální dovolenou

Autor: Jolana Holáňová

Řecké ostrovy pro ideální dovolenou

Slavné a mytické Řecko se stává čím dál oblíbenější turistickou letní destinací pro Čechy. Nespočet řeckých ostrovů je láká na své nádherné slunečné počasí, teplé klima a čisté moře. Vše je navíc dokresleno permanentním pohodovým naladěním místních lidí, kteří se na vás budou usmívat.


Největším řeckým ostrovem je Kréta, ale i další ostrovy jsou velmi známé a oblíbené destinace pro poznávací i relaxační dovolenou. Starobylý ostrov Rhodos, Zakynthos, Korfu a nejromantičtější Santorini. I menší ostrovy se těší velké oblibě, proto neuděláte chybu, když zvolíte Lefkadu, Lesbos, Samos nebo Kos.

Vodní dovádění i potápění si v letní sezóně užijete u Středozemního, Jónského a Egejského moře. Zájezdy do Řecka jsou ideální pro milovníky historických památek a ochutnávek vína, oliv a sýrů. Dobrou volbou může být i first minute Řecko.

Krásné pláže, pohoda a dobré jídlo

Ve většině řeckých destinací naleznete krásné pláže, písečné či oblázkové. Všude vás přivítá blankytně modré moře, čisté a prosluněné. Podél pláží jsou dostatečně početné a dobře dostupné bary a v jejich blízkosti relaxační zóny vhodné pro opalování i odpočinek, kde si za symbolický poplatek můžete pronajmout své lehátko. Poblíž se také vždy nachází spousty restaurací, které na vás dýchnou místní atmosférou a hlavně chutným jídlem.

Rozmanitost v ubytování

I pokud jde o ubytování, můžete zažít velkou rozmanitost Řecka. Vybírejte od bungalovů přes ubytování v soukromí až po penziony či luxusní hotely. Standardním vybavením pokojů je v dnešní době klimatizace, a to i v těch nejobyčejnějších pokojích.

Doprava do Řecka

Do Řecka se většinou létá. Nejvíce spojů je přímo z Prahy, ale ani Ostrava a Brno nezůstávají pozadu. Dalším typem dopravy je autobus, anebo vlastním autem. Nicméně největší pohodlí vám zaručí letecký spoj.

Nejlepší ceny zájezdů do Řecka získáte, když využijete nabídek last minute Řecko.

Kde vybrat nejlepší zájezdy do Řecka

Zájezdy do Řecka si snadno a rychle můžete vybrat ve srovnávači zájezdů NewTravel.cz. Z pohodlí domova a online tu zhlédnete nabídky různých cestovních kanceláří do vaší oblíbené destinace.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
TisknuLevne.cz