Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

16.05.2018

Pusťte optimismus léta i do šatníku!

Autor: Jolana Holáňová

Pusťte optimismus léta i do šatníku!

Léto je obdobím, které má většina z nás z celého roku nejraději. Příroda hýří barvami, vůněmi i zvuky a všechno je veselé, optimistické, plné energie a radosti. Pusťte léto i do vašeho šatníku. Co by v něm nemělo chybět?


Inspirujte se přírodou

V posledních letech, a nejinak je tomu i letos, je patrný trend návratu k přírodě. Ten se projevuje hlavně v barevnosti - prim hrají zemité odstíny jako hnědá, béžová nebo tmavě zelená. Odráží se však i v materiálech a především v přístupu k oblékání. Přibývá stále více lidí, kterým nestačí jen to, že jsou jednotlivé kousky slušivé a módní. Lhostejný jim není ani jejich vliv na životní prostředí a na budoucnost naší planety. Proto podporují ruční výrobu, která neznečišťuje ovzduší škodlivými látkami a emisemi, šetří energii i vodu a přitom vyrábí opravdu oroginální kousky vysoké kvality.

Nebojte se zazářit

K létu patří květiny a barvy, které se budou skvěle vyjímat i na vašem šatníku. Letní outfit si proto zpestřete květinovým tričkem, kalhotami nebo třeba veselými ponožkami. Chybět nesmí ani romantika. Nejen máj je totiž lásky čas, ale vůbec celý půlrok teplých měsíců lásce přeje. Nechte se naladit na romantickou notu, i když už vám dávno není dvacet - tyto kousky se dají nosit v každém věku. Proužky, ať už šikmé nebo svislé jsou v kurzu a puntíky zase působí jemně, něžně a žensky. Nejlépe vyniknou na retro šatech, které vás rozzáří a omladí.

Dopřejte si pohodlí

Zkrátka nepříjdou ani ženy, které preferují aktivní styl života, sportují a jsou v neustálém pohybu. Pokud k nim patříte i vy a na elegantní oblečení si tak příliš nepotrpíte, pak vás jistě potěší, že sportovní kousky už dávno nepatří jen do tělocvičny. Naopak, stávají se trendem i pro běžné nošení. Stačí k nim obléknout přehoz, obout plátěné tenisky, které se hodí úplně ke všemu, a můžete tak klidně vyrazit i do města. Pohodlí a ležérnost je prostě čím dál více v kurzu i v módním světě. Tak, noste to, v čem se cítíte dobře!


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Prosecco and Food Festival