Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

20.12.2017

Proč si vybělit zuby doma?

Autor: Jolana Holáňová

Proč si vybělit zuby doma?

Toužíte po dokonalém úsměvu, a hledáte osvědčenou metodu, jak dosáhnout dokonalé bělosti svých zubů? Pokud ano, podívejte se na hlavní důvody, které jsou spojeny s domácím bělením. Pozitiv je v tomto ohledu více než dost. To první se týká bohatého výběru možností. My doporučíme kvalitní pásky, které jsou dnes velkým hitem. Když jsou spojeny s kvalitním výrobcem, rozhodně s nimi nelze šlápnout vedle.


Domací bělení funguje

Dalším důvodem je to, že domací bělení zubů skutečně funguje. Stačí jenom pořídit kvalitní pásky a máte jistotu, že po pár týdnech na vlastní oči uvidíte rozdíl. Jde tedy o efektivním bělení zubů, podobně jako je tomu v případě různých salonů, nebo zubních ordinací. Ostatně svědčí o tom hlavně řada pozitivních recenzí od těch, kteří si chtěli zuby vybělit doma, a to se jim také povedlo.

Je to bezpečné

Toto je poměrně důležité téma, jelikož na trhu mohou být produkty, které nejsou zase až tak kvalitní a tak zde může vzniknout problém. Pokud se ale na kvalitu zaměříte, není důvod se čehokoliv obávat. Máte jistotu, že složení daného produktu bude kombinovat účinnost a také jistotu vysoké bezpečnosti. Co tím chceme říci? Že se nemusíte bát:

  • Poškození zubní skloviny
  • Poškození dásní
  • Poškození ústní dutiny

Není to nijak výrazně drahé

Zvláště, pokud domácí bělení porovnáte s cenou v různých salonech a v ordinacích zubařů. Když se rozhodnete vybělit si zuby doma, skutečně je zde jistota toho, že je to podstatně levnější. Jde tedy o metodu, která je dostupná téměř pro každého, bez toho, aby to výrazně negativně ovlivnilo jeho rozpočet. Následně už stačí dodržet jenom jednu jedinou věc. Tou není nic jiného, než pravidelnost aplikace, přesně podle návodu. A ani to není nijak složité. Dá se říci, že je tomu přesně naopak. Je to maximálně snadné. Stačí jenom přiložit na zuby a následně po předem stanovené době zase sejmout.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival