Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

23.03.2017

Proč si sjednat cestovní pojištění pohodlně online?

Autor: Jolana Holáňová

Proč si sjednat cestovní pojištění pohodlně online?

Máte zájem sjednat si cestovní pojištění a aktuálně porovnáváte možnosti a hledáte pojišťovnu, která bude tou nejlepší? Pokud ano, podívejte se s námi na to, proč si sjednat tuto pojistku online. Důvodů je hned několik a zde jsou ty, které považujeme za ty nejlepší. Hlavní výhodou je to, že není třeba kamkoliv chodit, ani jezdit. Vše zvládnete v pohodlí domova.


Stačí k tomu jenom připojení k internetu a také počítač nebo notebook, tablet, či chytrý telefon. Samozřejmostí je také to, že cestovní pojištění online můžete sjednat kdykoliv, v jakoukoliv denní nebo noční hodinu.

Získáte tu nejlepší cenu

Pokud si cestovní pojištění sjednáte přes web konkrétní pojišťovny, může to být spojené s celkem zajímavou slevou. Není to ale jediná možná cesta. Mnohem větším hitem jsou dnes srovnávače pojistek. Důvodem je to, že si zde můžete porovnat ceny u všech pojišťoven, které dnes cestovní pojištění nabízejí. Díky tomu máte jistotu, že získáte cenu, která je na trhu nejvýhodnější. Nejedná se navíc o žádné orientační ceny. Jedná se o částky, které se vztahují právě k vaší pojistce, a to s ohledem na zemi nebo délku platnosti, stejně jako s ohledem na rozsah služeb nebo na to, jaké budou konkrétní limity plnění.

Přečtěte si také: Kde seženete nejlevnější cestovní pojištění?

Za pár minut je vyřízeno

Bát se není třeba ani administrativní složitosti. Vše zvládnete v pohodlí domova, bez nutnosti kamkoliv a kdykoliv chodit. A to za pár minut. Během této doby jenom vyplníte několik informací do příslušných formulářů, stejně jako potvrdíte návrh smlouvy. Potom už stačí provést platbu, a to jednoduše například online. Na co nesmíme také zapomínat, to je i fakt, že právě díky takové rychlosti není problém sjednat si ochranu třeba cestou na letiště, skrz váš mobilní telefon. I toto je jedno velké pozitivum, které je s online sjednáním pojistky spojeno.

Přečtěte si také: Chcete mít nejlevnější cestovní pojištění?

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival