Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

31.03.2018

Proč si domů pořídit soukromé wellness

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Proč si domů pořídit soukromé wellness

Jaro už je definitivně tady, a s ním přijde i počasí, které nás přeci jen bude více nabíjet pro nadcházející pracovní výkony. Pokud jste letošní zimu chodili pravidelně do wellness center, budete mít přechod ze zimy do tepla jednodušší. Díky pravidelným návštěvám sauny a vířivky vás možná mine i chřipkové období, které bývá s jarním počasím spojené. V letošním zimním období praskala relaxační centra dost často doslova ve švech, a tak je teď ideální doba zapřemýšlet nad tím, jestli by to konečně nechtělo pořídit si domů své soukromé wellness centrum. Má to totiž spoustu nepřekonatelných výhod, nad kterými se zamyslíme v následujících řádcích.


Blahodárné účinky sauny a vířivky na lidské tělo

Spa centra jsou pomyslným rájem pro mysl i tělo. Odpočíváme zde nejen fyzicky, ale i psychicky. Všudypřítomné teplo dokonale prohřeje naše tělo, což je hlavně v chladnějších dnech pro náš organismus velmi přínosné. Nejvíce tím odměníme klouby a svaly. Ale na své si přijde také hlava, kterou v rámci relaxace a odpočinku na chvíli "vypneme". Sauny mají navíc velmi příznivé působení na funkci dýchacího ústrojí. Vířivky (http://www.albixon.cz/virivky/) díky hydromasážním tryskám dokonale promasírují veškeré svalstvo na těle ponořeném do teplé bublající vody.

Vlastní domácí wellness

Sen každého z nás je relaxovat v sauně nebo ve vířivce, kdykoli si vzpomeneme. Nebrat ohledy na vnější okolnosti, jako například na dostupnost míst, otevírací dobu, přeplněné kapacity či možné zhoršení hygienických podmínek. Proto je teď ideální čas pořídit si vlastní domácí relaxační zónu. Odpadnou tím všechny negativní vlivy, o kterých jsme se zmínili. Navíc ještě ušetříte drahocenný čas.

Domácí wellness a jeho výhody

Domácí wellness s sebou nese spousty výhod. Mezi ty nejdůležitější patří hygiena a soukromí. Můžete v něm dělat vše, co se vám zlíbí, a nemusíte brát na nikoho ohledy. Určujete si veškeré podmínky jen podle sebe. Navíc vás nemusí trápit hygiena "neznámých návštěvníků".

Kde pořídit domácí wellness

Chcete-li kvalitní wellness do domácnosti, pak musíte navštívit firmu Albixon a.s., jež nabízí široký sortiment jacuzzi, vířivek a saun všeho druhu.

Více najdete na http://www.albixon.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Prosecco and Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival