Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

11.12.2019

Proč mají erotické masáže takový úspěch?

Autor: Jolana Holáňová

Proč mají erotické masáže takový úspěch?

Masáže pomáhají od bolesti, napětí i únavy již dlouho, už ve starověku se používaly vonné oleje k uvolnění napjatých svalů a zlepšení nálady. Erotické masáže vám kromě uvolnění přinesou i nezapomenutelný zážitek. Proč jsou tak oblíbené?
Klid a odpočinek


Stejně jako na klasickou masáž, i na tu erotickou si můžete zajít nejen kvůli bolavým zádům a namoženým svalům, ale také když cítíte únavu, nedostatek energie nebo si potřebujete odpočinout. Erotické masáže nabízí uvolnění, zlepšení nálady i regeneraci svalů, především ale dokonalý zážitek, který si užijete od začátku do konce. Čeká na vás masérka, která se postará o každou část vašeho těla včetně intimních partií a tak zažijete také příjemné vzrušení a vyvrcholení na konci masáže. Masérka je po dobu masáže nahá nebo oblečená v sexy prádle a tak nic nebrání dokonalému požitku, který ještě umocní tichá hudba, tlumené světlo a klidná atmosféra.Vychutnejte si to


Cílem erotické masáže je především váš příjemný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a chtít si ho zopakovat. I proto si můžete vybrat typ masáže, tedy zda masérka použije vonné oleje, mýdlové bubliny nebo lávové kameny nebo vyzkoušet něco nového. Oblíbené jsou orientální nuru masáže, při kterých masérka po vašem těle klouže díky speciálnímu velmi kluzkému gelu z mořských řas. Pokud hledáte spíše něco klidnějšího, spojení sexuálních a duchovních prvků nabízí tantrická masáž, při které se uvolníte a zbavíte vnitřního napětí. Bez ohledu na to, kterému typu masáže dáte přednost, odcházet budete spokojení a plní nové energie. Není potřeba mít obavy nebo se stydět, masérka vám vše ráda vysvětlí a ukáže, abyste nepřišli o vzrušení a relaxaci.Za úspěchem erotických masáží stojí vzrušení, nevšední zážitek, tajemná atmosféra a především dokonalé uvolnění a odpočinek. Vyzkoušejte je a sami poznáte jejich kouzlo.


« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
ADK