Nejnovější

20

autor: megi1990


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

31.08.2017

Problémy s vlasy řešte co nejdříve

Autor: Jolana Holáňová

Problémy s vlasy řešte co nejdříve

Vlasy jsou nedílnou součástí vaší krásy. I proto by měly dokonale vypadat. Objevit se ale může mnoho problémů, které je dobré začít co nejdříve řešit. První problém se může týkat situace, kdy vlasy nebudou tak husté, jako v minulosti.


Co v takovém případě dělat? My doporučíme přípravky, pomocí kterých zrychlíte růst vlasů. Každý vlas totiž roste postupně, různým tempem. Tím, že vše urychlíte, zajistíte právě to, že na vaší hlavě bude vlasů mnoho a tím bude zajištěna i jejich tolik potřebná hustota.

Co když máte vlasů málo a padají vám?

Nastat může i druhý problém, který souvisí s tím, že vám vlasy padají a máte jich málo. Zde už můžeme hledět na problémy s jejich růstem. Mohou mít několik příčin, stejně jako mohou mít i několik řešení. Pokud se podíváme na jedno z těch efektivních, tak je to transplantace vlasů. V moderní medicíně postup, který už můžeme označit za celkem běžný. Během něho dojde k takzvanému nastřelení vlasů, které se následně ujmou a začnou sami růst. Pokud vás trápí výrazné vypadávání, je toto cesta, jak mu nejenom zamezit, ale jak být i dokonale krásná.

Vypadají vaše vlasy nevzhledně?

I toto může být problém. Pokud se podíváme na nejčastější příčiny, které ženy se svými vlasy mají, potom se shodují na několika hlavních věcech. Jistě jedna z nich bude trápit i vás:

  • Vlasy jsou suché nebo mastné
  • Vlasy jsou lámavé
  • Vlasy mají roztřepené konečky

Pokud se některý z těchto problémů objeví, není důvod zoufat. Většinou se jedná jenom o příčinu nekvalitní a nedokonalé péče. Pomoc je v tomto případě jednoduchá. Doporučíme používat kvalitní šampony a kondicionéry. Když budete chtít ještě něco více, zkuste třeba užívání vitamínů, nebo také různé vyživující vlasové zábaly. Sama uvidíte, že do pár týdnů budou vlasy naprosto dokonalé a vy na ně budete právem hrdá. Stačí jenom pravidelná a pochopitelně i ona správná péče.


« Zpět

reklama
reklama
Plavby VEGA TOUR
reklama
NICE MAGAZINE
Kadeřník KOMOhair