Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

20.03.2013

Přípravy a zkoušky na Českou Miss jsou v plném proudu

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Přípravy a zkoušky na Českou Miss jsou v plném proudu

Finalistky České Miss 2013 mají za sebou už několik dní příprav na slavnostní finále. Zkoušky šatů, bot i účesů.


Finalistky České Miss 2013 mají za sebou už několik dní příprav, zkoušek šatů, bot i účesů.

Ve čtvrtek 14. března přijelo do Prahy všech deset finalistek České Miss 2013. Čekal je nabitý program, sotva se ubytovaly v hotelu Clarion Congress Prague, přivítala je Zuzana Straková, kostýmní  výtvarnice finálového večera, aby s týmem kostymérek upravily všem dívkám šaty a kostýmy. Bylo potřeba také vyzkoušet, zda dobře sedí bikiny z butiku Fashion Island a zda mají správné velikosti bot Aldo, ve kterých budou plout na scéně Hudebního divadla Karlín při zkouškách a hlavně v přímém přenosu slavnostního galavečera. Dívky se do elegantních bot od prvního okamžiku zamilovaly a nejraději by v nich i odešly ze zkoušky.

Odpoledne ten den čekala finalistky ještě návštěva newsroomu mediálního partnera, kde si prohlédly, jak funguje redakce novin a pro mnohé to bylo poprvé, kdy měly možnost navštívit velkou redakci a vyzpovídat novináře. Z exkurze do zákulisí médií se dívky přesunuly do butiku Pařížská 17, kde na ně opět čekala kostýmní výtvarnice Zuzana Straková, ale tentokrát pro ně měla připravenou kolekci luxusních večerních šatů Blumarine. „Cítíme se jako princezny, ty šaty jsou nádherné, je to úžasný pocit a nemůžeme se dočkat promenády na finálovém galavečeru“,  shodly se nadšené krásky. A není se co divit, tyto nádherné róby pošité kameny, aplikacemi a krajkou vybrala Zuzana Straková každé dívce přesně podle jejího typu.

Ani v pátek finalistky nezahálely, i když zkouška, která je ten den čekala, byla velmi příjemná. Brzy ráno je očekával tým prestižního kadeřnického salónu Franck Provost a zkouška účesů na sobotní slavnostní večer. Když všech deset slečen prošlo pečlivýma rukama kadeřníků, vše bylo zdokumentováno a mohly se vypravit do Pure Jatomi Fitness v Galerii Harfa, kde na ně čekala Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská, aby si společně zacvičily. Terezka je známá tím, že cvičí často a velmi ráda, takže si společně vyzkoušely cvičení na míči, bosu, ale nejvíc jim učarovaly jukari hrazdičky, některé visely chvílemi i hlavou dolů. A protože už další den začínaly nácviky na finále s choreografkou Ivanou Malou, užily si před tím ještě trochu relaxace v bazénu a vířivce fitness centra.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival