Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

21.03.2013

Prague Fashion Weekend pod hlavičkou Mercedes-Benz

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Prague Fashion Weekend pod hlavičkou Mercedes-Benz

Módní akce Prague Fashion Weekend podepsal tříletou smlouvu se značkou Mercedes-Benz.


Módní akce Prague Fashion Weekend podepsal tříletou smlouvu se značkou Mercedes-Benz.

Největší módní událost podzimu Prague Fashion Weekend se zařadil do světové sítě módních týdnů pod hlavičkou Mercedes-Benz. Na slavnostním večeru pro pozvané hosty byla za účasti všech přítomných podepsána tříletá exkluzivní smlouva mezi Prague Fashion Weekendem a značkou Mercedes-Benz.
Generální ředitel společnosti Mercedes-Benz Česká republika pan Florian Müller společně s Janinou Šlemínovou, ředitelkou Prague Fashion Weekendu, představili nové logo a oficiální název akce Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend.

První Fashion Week na světě se uskutečnil v roce 1943 v New Yorku. Od roku 2009 je tato událost v Americe organizována pod značkou Mercedes-Benz. V roce 2013 se Praha zařadila do rodiny fashion událostí Mercedes-Benz společně vedle významných měst, jako je Berlín, Londýn, Madrid či již zmiňovaná Mekka módy New York.

Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013 se uskuteční ve dnech 18. až 22. 9. v historickém centru hlavního města Prahy. Základní koncept akce zůstává zachován – čtyřdenní maraton samostatných přehlídek českých návrhářů, vycházejících talentů a renomovaných módních značek.

V roce 2012 byl poprvé v České republice prostřednictvím Prague Fashion Weekendu představen koncept přehlídkového fashion stanu, ve kterém se uskutečnilo 30 módních přehlídek a bylo předvedeno celkem 785 modelů. 

Zavedený světový koncept  fashion stanu bude zachován i při módní události Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013.  V tomto roce bude stan umístěn v lokalitě Staré Prahy v blízkosti Pařížské ulice. Stan pojme kolem 600 hostů na každou jednotlivou přehlídku. 

V roce 2013 bude poprvé z fashion weekendu zajištěn tzv. life streaming. Obdivovatelé módy, kteří nebudou přítomni na přehlídkách, budou moci vše sledovat v přímém přenosu na módním serveru iconiq.cz.

www.fashionweekend.cz

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival