Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

29.03.2013

Pozvánka na párty, kde můžete za svůj outfit i něco vyhrát

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Pozvánka na párty, kde můžete za svůj outfit i něco vyhrát

První dubnový víkend se pražském klubu Theatro uskuteční svého druhu jedinečná akce. Party pro všechny milovníky módy a hlavně bot.


První dubnový víkend se pražském klubu Theatro uskuteční svého druhu jedinečná akce. Party pro všechny milovníky módy, botaholiky a každého, kdo se nejen rád baví, ale rád se i aktivně zapojí.
Co Vás na Fashion party čeká? Významní party DJs, módní přehlídka luxusních šatů (přesto cenově dostupných) a prádla, které předvedou přední české modelky a modelové. Taneční vystoupení skupiny FreakOUT dancers – které vás zaručeně dostane do varu a hlavně soutěž LegFashionChallenge.

Line up:
20:00  start,  welcome drink
20:00 - 0:00 registrace a fotografování do LFC
22:00 taneční vystoupení - FreakOUT dancers
23:00 módní přehlídka - šaty (Filandr dress & shoes) a prádlo
01:00 vyhlášení výsledků LegFashionChallenge

Vstup: 100,--, dámy 50,--

LegFashionChallenge zahrnuje čtyři kategorie. Z toho jsou 3 pro dámy: O nejhezčí boty, o nejzajímavější silonky a o nejlepší party outfit, a jedna smíšená – o nejstylovější pár.

Aby se mohli zapojit i gentlemani, případně se na jejich stylu vyřádí partnerky, které mohou své partnery trochu vyhecovat. Od partnerů akce jsou přislíbeny vysoce zajímavé a hodnotné ceny, což by mohlo motivovat i nesoutěžní typy. K účasti v soutěži není třeba žádná předchozí registrace, abyste se mohli zapojit stačí přijít 6.4. na FashionParty do Music Clubu Theatro.cz a nechat se u vstupu vyfotit. Na místě bude přítomný fotograf od Canonu, který nejen soutěžící, ale kohokoli, kdo bude mít o focení zájem vyfotí a rovnou vytiskne fotku na památku. Hodinu po půlnoci pak porota vyhlásí výsledky soutěže a předá ceny vítězům. Čímž ovšem party nekončí...

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival