Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

30.06.2016

Pozor na ranní teploty. Teplé oblečení mějte stále po ruce

Autor: Jolana Holáňová

Pozor na ranní teploty. Teplé oblečení mějte stále po ruce

Léto se nezadržitelně blíží. Těšíte se? Pokud ano, jistě si sebe samotnou představujete v plavkách na pláži, nebo pohodlném tílku a sukni v kavárně. I když sluníčko má přes den svou sílu, ráno a večer se ještě mohou objevit teploty, které jsou poměrně nízké. A na ty byste měla být připravena. Proto vám dáme pár tipů, jak se na letní rána a večery obléknout


Prvním tipem jsou nádherné dámské svetry. Ideální volba pro každou ženu, která hledá nejenom zahřátí v chladnějších dnech, ale i eleganci. Zapomeňte na nevzhledná vlněná provedení, jelikož dnes dominuje hlavně elegantní styl, který dokonale sedne vaší postavě, stejně jako máte jistotu dokonalého sladění s ostatními prvky vašeho outfitu.

Zkuste i něco jednoduchého

Svetr není naším jediným tipem, který můžete zvolit. Stejně tak máte možnost vydat se i další neméně zajímavou cestou. O co se jedná? Jsou to parádní tuniky a kardigany. Na první pohled jednoduché řešení, které ale nejenom že skvěle vypadá, ale zároveň zaručí také to, že vám zima nebude. Volit lze jak elegantnější, tak i volnočasové provedení. Z bohaté nabídky, kterou dnes nabídnou tuzemské obchody, můžete volit varianty, které se mohou lišit:

    Různými barevnými odstíny.

    Bohatým výběrem motivů.

    Zajímavými střihy.

Myslete na to, že je léto

Zatímco v zimě často volíme spíše tmavší odstíny vašich svršků, v létě byste měla myslet na to, že se jedná o období hravosti a všudypřítomných barev. Podle toho následně volte své oblečení. Ideálním hitem jsou odstíny, jako je červená, modrá, zelená či oranžová. Ideálně ve světlejším nádechu, jelikož takový styl se k létu hodí maximálně. A je jedno, zda jde o běžné dámské oblečení do tepla, nebo naše tipy spojené s tím, že vám po ránu, ale ani večer už nikdy nebude zima. A to ať už jste na cestě z práce, nebo jste na večerní garden párty.

« Zpět

reklama
reklama
Prosecco and Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival