Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

28.05.2018

Používat erotické hračky je dnes naprosto běžné

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Používat erotické hračky je dnes naprosto běžné

Už dávno jsou pryč doby, kdy se někdo styděl za to, že si chce jít vybrat něco hezkého v sexshopu. V současnosti už je úplně běžné, že používáme erotické hračky a sexuální pomůcky. Tabu tohoto tématu odnesl čas, a tak jsou i nabídky na trhu o mnoho pestřejší a zajímavější. A pro ty, co se ještě pořád stydí, je tu velký výběr na internetu. Tam si vybere úplně každý, navíc bez jakýchkoliv důvodů ke studu. Samozřejmostí jsou diskrétní balíčky, na nichž ani pošťák nepozná, co vám vlastně doručuje.


Hraní si je základ zdravého vztahu

Abyste měli opravdu kvalitní vztah, je občas dobré popustit uzdu svým fantaziím. Přesně ve smyslu motta: Kdo si hraje, nezlobí. Právě pro tyto účely jsou určeny hračky pro dospělé. Ty seženete v každém dobrém sexshopu a jejich nabídka je pestrá a široká, že si vybere naprosto každý. Pro nejrůznější dospělácké intimní hry vám příjdou vhod například: robertky, vibrátory, dilda, anální kolíky, pouta, bičíky a další možné hračky. Zapomínat byste neměli hlavně na to, že vaše hry by se měly líbit oběma, vše musí být po oboustranné domluvě. Nebojte se partnerovi splnit ty nejtajnější sny, určitě vám bude ve stejném duchu oplaceno. Sami pak uvidíte, jak váš vztah dostane nový náboj.

Oživte si sex něčím netradičním

Zpestřit sex si můžete i něčím neobvyklým. A nemusí to být do začátku nic náročného. Začít můžete třeba s nafocením a natočením svých erotických hrátek. Není nic krásnějšího a svůdnějšího než partnerka v krásném erotickém prádelku či sexy punčoškách. Vyjímat se na fotkách může i kolík s diamantem, který si partnerka hezky zavede, a pak zapózuje na ty nejvíce sexy záběry.

Kde naleznete největší výběr

Hledáte-li nejširší a nejpestřejší výběr hraček pro dospělé na své partnerské hry, doporučit můžeme internetový erotický sexshop Růžovýslon.cz, kde najdete to nejlepší pro vaše sexuální dobrodružství, jež vám oživí vztah po všech stránkách.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival