Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

26.08.2018

Potěšte vaše milé vtipným a netradičním dárkem!

Autor: Jolana Holáňová

Potěšte vaše milé vtipným a netradičním dárkem!

Vybíráte dárek pro vaše přátele, rodinu nebo děti, ale dochází vám inspirace? Už nevíte, co byste jim vybrali, jelikož vám připadne, že to, co potřebují, už dávno mají? Nezoufejte! My vám dnes dáme dávku pořádné inspirace na dárky pro muže, ženy i děti, stačí si vybrat!


Dárky pro ženy

Každá žena ocení k narozeninám nebo k výročí krásný šperk, květiny nebo něco dobrého na zub. Jestliže však chcete pořídit originální dárek, pořiďte vaší kamarádce nebo mamince lístky do divadla nebo koncert, který chtěla již dlouho navštívit, nebo ji vezměte na kurz vaření cizokrajné kuchyně! Zážitky jsou vždycky skvělou možností, jak dárek vyřešit. Můžete také tajně vysledovat, jakou kosmetiku používá a sestavit ji balíček s jejími oblíbenými produkty. Potěší ji také určitě doplněk do domácnosti ve formě luxusní svíčky nebo vonného keramického difuzéru s její oblíbenou vůní, který bude sloužit zároveň jako designový doplněk.

Dárky pro muže

Může se zdát, že je mužům velmi těžké vybrat ten správný dárek. Skvělý nápad je vzít do jejich oblíbené restaurace nebo naopak vyrazit do nové, kterou jste zatím nenavštívili. Pokud váš kamarád nebo přítel rád zkouší nové věci, vezměte ho do restaurace se specializovanou zahraniční kuchyní! Milovníkům adrenalinu udělá radost dárek ve formě řízení sportovního auta nebo tandemový seskok. Pokud byste se raději drželi při zemi, můžete vašim mužům pořídit barevné veselé ponožky, které jsou právě v kurzu, alegantní košili nebo kvalitní pánský kabát, který se bude hodit do práce i na volný čas. Originálním dárkem jsou také vtipná trička s nápisy nebo plátěné tenisky jejich oblíbené barvy!

Drobné dárky

Hledáte jen malé drobnosti, které potěší? Nikdy nešlápnete vedle pravými belgickými pralinkami, balíčkem s kvalitními sýry nebo lahví dobrého vína. Krásným dárkem za pár korun je také hezký fotorámeček, do kterého umístíte vaši oblíbenou společnou fotografii, která vás bude obdarovanému stále připomínat. Nechybí oslavencům smysl pro humor? Pak jim pořiďte veselý toaletní papír s křížovkami nebo humorné narozeninové přání, které ozdobte jejich fotkami s vtipným výrazem!

Inspirace není nikdy dost. Věříme, že tentokrát vyberete ten správný dárek, na který oslavenec nikdy nezapomene!


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival