Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

21.09.2016

Postřehové hry Ovocný salát, Boost a Dobble

Autor: Jolana Holáňová

Postřehové hry Ovocný salát, Boost a Dobble

Postřehové hry jsou čím dál oblíbenější z několika důvodů: jsou velmi rychlé, takže se děti nestačí nudit, velmi zábavné a navíc skladné, takže se vejdou i do batůžku na prázdniny. Kombinují tak procvičování postřehu, hbitosti a paměti. ADC Blackfire Entertainment představuje ty nejpopulárnější, které by rozhodně neměly chybět v žádné domácnosti nebo v klubovně.


Ovocný salát

Příběh obřího ovocného salátu: Je čas na párty! Děti se motají kolem kuchyňského stolu a připravují obrovský ovocný salát. Každé z nich přidává do mísy kousky svého oblíbeného ovoce. Po chvíli Pavlík, který nemá rád hrušky, s obavami zjišťuje: „Kolik hrušek už je v míse?“ Těžko říct, když jsou všechny druhy ovoce pěkně promíchané!

Ovocný salát je zábavná postřehová hra, ve které se neustále mísí různé druhy ovoce, což od hráčů vyžaduje procvičování paměti, postřeh a trochu toho riskování. Tento ovocný salát je ideálním zákuskem, který budete rádi sdílet s rodinou nebo s přáteli.

Ve hře musíte dobře sledovat, kolik různých druhů ovoce je obsaženo ve vytvářeném salátu a pak si ho ve správném okamžiku vzít. Ale pozor, pokud nebude obsahovat daný druh ovoce v požadovaném množství, koledujete si o zažívací potíže. Navíc je třeba si dávat pozor na skřítky, kteří jsou pěkně potměšilí a klidně zcela pozmění připravovaný recept. Vítězem se stává hráč, který se jako první nejdříve zbaví všech karet nebo nasbírá 4 vítězné body.

Ideální hra pro děti, které se učí počítat.

BOOST

Postřehová párty hra s velice jednoduchými pravidly a okamžitým potěšením z vítězství. Mezi kartami, vykládanými na stůl, se hledají ty s obrázky, jež patří do stejné kategorie. Všichni hráči se najednou snaží najít 2 karty, jejichž ilustrace jsou stejného zařazení, např. zvířata, šperky, sladkosti apod. Jakmile některý z hráčů najde správnou dvojici, nahlas pojmenuje kategorii a dané karty vyhrává. Vítězem se stává ten, kdo získá největší počet dvojic karet. 110 karet v 10 kategoriích nabízí 3 varianty hry.

DOBBLE – malá krabička, velká legrace

55 kulatých karet nese více než 50 různých symbolů. Na každé kartě je vždy 8 různých symbolů a každé dvě karty mají společný pouze jeden. A ten musíte najít! Jako první! Že to zní docela jednoduše? Tak to zkuste! Hrají totiž všichni najednou. A navíc symboly na jednotlivých kartách jsou různě veliké, takže ač se to zdá jednoduché, občas chvilku trvá, než oči najdou ten správný.

Hra má vícero variant, záleží jen na vás, kterou zvolíte. Jestli to bude Pekelná věž nebo Studna anebo se pustíte do některé z dalších miniher DOBBLE jako jsou Horký brambor, Chyť je všechny nebo Otrávený dáreček, vždy bude vítězství záležet na vašem postřehu a hbitosti. Hra je určena pro děti ve věku od 6 let, ale mladší děti nenechte plakat. Pro ně je určena hra DOBBLE KIDS. Tu mohou hrát již od 4 let. Samozřejmě má jednodušší obrázky se zvířaty, ale legrace si s ní užijí neméně. Můžete to s nimi vyzkoušet. Děti budou nadšené, když se jim povede dospěláky porazit.

www.hraj.cz

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Prosecco and Food Festival