Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

05.09.2018

Pořiďte si kvalitní značkové dámské a pánské spodní prádlo

Autor: Jolana Holáňová

Pořiďte si kvalitní značkové dámské a pánské spodní prádlo

Každý z nás chce mít kvalitní a stylový šatník, který nejenže jde ruku v ruce s aktuálními módními trendy, ale vše také bude z příjemných materiálů, jež nám vydrží i několik sezón jako nové. A to platí pro dámské a pánské spodní prádlo dvojnásob. Tento druh outfitu totiž skoro vůbec „nestárne“. Módní styl se u něj nemění tak často jako u klasického oblečení. Proto se vyplatí si zakoupit raději méně, ale zato kvalitnějších kousků, jež dlouho vydrží, a tak se vám investice brzy vrátí. Za to vás bude „milovat“ i vaše tělo, že mu poskytnete ty nejpohodlnější materiály, ze kterých se kvalitní značkové spodní prádlo vyrábí. Přesně takovým prádlem je dnes už kultovní Calvin Klein.


Calvin Klein pro dámy a pány

Spodní prádlo Calvin Klein je luxusní značka, jež je nejznámější a nejžádanější téměř na celém světě. Existuje asi opravdu málo lidí, kteří by ji neznali, nebo alespoň jednou nevyzkoušeli. Prádlo od tohoto renomovaného návrháře se vyznačuje svým nezaměnitelným rukopisem v podobě minimalistického designu, jenž zvýrazňuje ty správné křivky našeho těla. Nechybí ani slavné logo, jež je součástí každého kousku a dotváří ryzí image této značky. Na své si přijdou obě pohlaví, protože v nabídce naleznete jak kvalitní dámské spodní prádlo, tak i pánské.

Typické barvy pro značku Calvin Klein

Prádlo Calvin Klein je také nezaměnitelné co do použitých barev. V jeho kolekcích převládá hlavně černá, bílá a šedá barva, jež jsou pro ně typické už od zrodu značky. A je jedno, jestli se jedná o pánské spodní prádlo, nebo dámské. Uvidíte, že se do něho postupně zamilujete i vy.

Luxusní základ do každého šatníku

Chcete-li si vybrat ten nejlepší základ vašeho šatníku, pak spodní prádlo Calvin Klein je ta nejlepší volba. Ať už se bude jednat o trenýrky nebo boxerky u mužů či o podprsenky a kalhotky u žen. Vše bude mít společného jmenovatele, a tím je kvalita, pohodlí a nejčistší design.

Budete-li chtít pokračovat v nákupu značkových věcí, mrkněte i na outfity Tommy Hilfiger.

Vše seženete v klidu a z pohodlí domova na www.different.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival