Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

14.03.2018

Podle čeho vybrat plesové šaty a doplňky

Autor: Jolana Holáňová

Podle čeho vybrat plesové šaty a doplňky

Vybrat si na ples vhodné šaty není úplně jednoduchá záležitost. Nabízíme pár základních rad, abyste se vyhnuli případnému zklamání. Je zde několik určujících parametrů, kterými se musíte při výběru plesových šatů řídit. Šaty by vám rozhodně měly padnout jako ulité, jelikož se v nich musíte cítit dobře – to je základ. Měly by mít moderní střih a ideálně také barvu, která vám sluší, raději univerzální než „barvu této sezóny“, aby bylo možné šaty obléci vícekrát, když už za ně vydáváte nemalé peníze. Délka šatů by měla být úměrná vaší postavě. Jste-li štíhlá až hubená, nebojte se zvolit kratší a odvážnější délku, v opačném případě je vhodnější zvolit delší šaty, po kolena i níže, podle ladnosti tvarů vašich nohou: o správné délce šatů může z tohoto hlediska rozhodovat jediný centimetr.


Za plesové šaty nemusíte utrácet horentní sumy, dají se koupit zajímavé kousky i za velmi přívětivou cenu. Uměním totiž není pořídit si drahé šaty, ale najít kvalitní a trendy za rozumné peníze.

Zvolte plesové šaty hlavně podle typu plesu

Šaty na ples je dobré vybírat i podle druhu akce. Jiné si vezmete na maturitní ples, než třeba na reprezentační ples nějaké business společnosti nebo města. Úplně jiná liga v oblékání vás pak čeká třeba na Plese v Opeře, kde už je předepsaný dress code. Obecně lze říci, že čím delší šaty, tím lépe. Naopak ty krátké se hodí pro uvolněnější atmosféru. Při výběru také porovnávejte cenu vůči kvalitě a řemeslnému zpracování šatů.

Nezapomínejte na doplňky

Na ples si ovšem nesmíte zapomenout vzít doplňky, které je potřeba vhodně zvolit k vybraným šatům. Od bot a kabelek přes náhrdelník, náušnice či sponu do vlasů až po náramek, vše by mělo s vaší plesovou róbou dokonale ladit. Velmi trendy jsou Pandora náramky, které lze každému outfitu individuálně přizpůsobit. Dají se navíc nyní sehnat levněji, než jste zvyklí.

Kde můžete nakoupit plesové šaty

Abyste ještě stihli plesovou sezónu, která je aktuálně v plném proudu, vyplatí se poohlédnout po nových šatech a doplňcích hlavně na internetu, kde můžete narazit na zajimavé slevové akce či kupony, třeba na Tipli.cz. Naleznete tam i další šaty pro každou příležitost.
 

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Prosecco and Food Festival