Nejnovější

Elish03

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

01.04.2019

Plastická operace a věk – kdy je na ni ten správný čas?

Autor: Jolana Holáňová

Plastická operace a věk – kdy je na ni ten správný čas?

Estetické úpravy už dávno nejsou jen doménou slavných a bohatých. Stále častěji je podstupují i obyčejní smrtelníci. Snad každý totiž na sobě najde něco, co se mu nelíbí, co ho trápí, z čeho má mindráky. Hlavně s přibývajícím věkem se nedokonalostí objevuje víc a víc. Smířit se se stárnutím není jednoduché, proto všichni hledáme způsob, jak nemilosrdně letící čas zastavit, nebo alespoň zpomalit.


Na věku (ne)záleží  Rozhodujete-li se tedy pro plastickou operaci, pak vězte, že je zapotřebí – kromě řady jiných faktorů – vzít v úvahu také váš věk. S ohledem na fyziologické procesy probíhající v našem organismu, může být na některé zákroky příliš brzy, zatímco na jiné už pozdě. Nutno však říct, že každý člověk je originál, a tak je třeba ke každému přistupovat zcela individuálně, aby výsledek dopadl podle představ. Opravdový odborník dobře ví, kdy má říct jasné ne, a to i za cenu, že o klienta či klientku přijde.    

Bezproblémová třicítka

Ve třiceti letech většina z nás žádné projevy stárnutí řešit nemusí. Pokud nás v tomto věku něco trápí, zpravidla se jedná o vrozené estetické vady – velký nos, odstáté uši. Novopečené mladé maminky pak často řeší stopy, které na nich zanechalo těhotenství a především pak kojení, proto podstupují plastickou operaci prsou.    

Čtyřicítka na krku

Ve věku okolo čtyřiceti let se začíná gravitace projevovat víc, než bychom si přáli. Objevují se známky stárnutí v podobě povolené kůže. S postupujícím věkem totiž pokožka ztrácí pružnost a obličej přichází o svůj přirozený tvar oválu, poklesávají jeho kontury a objevuje se nevzhledný podbradek. Přebytečné kůže se lehce zbavíte za pomoci liftingu, řešit ji však lze i a za použití neinvazivních metod – např. hifu finesse, což je lifting bez skalpelu. Ten využívá působení ultrazvukových vln, které vypínají kůži zevnitř, takže přináší výrazný liftingový efekt. Výhodou ošetření navíc je, že se můžete ihned bez jakéhokoli omezení vrátit do běžného života. 

Na prahu padesátky

Na prahu padesátky kůže začíná ztrácet svou přirozenou pružnost i lesk. Dochází k oslabování svalů a gravitační síly působí s větší silou i rychlostí. Nejpatrnější jsou změny v oblasti očí, proto patří k nejžádanějším zákrokům operace očních víček, která nejen ubere roky a zkrásní vzhled, ale také zlepší vidění. Tak nestyďte se pomoci si k většímu sebevědomí a kvalitnějšímu životu!


« Zpět

reklama
reklama
Sázavafest 2019
reklama
NICE MAGAZINE
Sázavafest 2019