Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

02.08.2016

Pečujte o své vlasy. Jak?

Autor: Jolana Holáňová

Pečujte o své vlasy. Jak?

Máte problémy s vlasy a nevíte, jak je eliminovat? Máme pro vás několik tipů, se kterými zaručeně nešlápnete vedle. Pokud vaše vlasy trpí problémy, kam se může řadit například jejich lámavost, stejně jako problémy s mastnotou, nebo roztřepenými konečky, je na vině většinou nedostatečná výživa.


 

Proto je doporučována vlasová kosmetika, která zajistí přísun potřebných vitamínů a dalších látek. A to jak do oblasti vlasu samotného, tak samozřejmě i do oblasti vlasových folikulů, stejně jako do oblasti vlasové pokožky. Mezi možnosti, které lze zvolit, dnes patří:

  • Šampony

  • Kondicionéry

  • Vlasové kúry a balzámy

Nechte vaše vlasy vyniknout

Pokud máte účes dokonalý, ale stále nejste spokojena s celkovým vzhledem, může to být dáno tím, že vlasy jednoduše nenecháte vyniknout. Co pomůže? Je to přirozeně správné léčení. Stačí jenom vhodná dekorativní kosmetika, která zajistí, že vaše tvář bude s vašimi vlasy nejenom velmi dobře ladit, ale že bude i zajímavě kontrastovat, díky čemuž bude váš účes nepřehlédnutelný. Líčení samozřejmě stačí decentního charakteru. Zvláště nyní, v období léta, je doporučováno jít cestou jednoduššího řešení, bez použití silných vrstev make-upu.

Vyzkoušejte nový účes

Ano, i ten může být cestou k vašim dokonalým vlasům. Pokud nechcete investovat peníze do kadeřnice, není to nezbytně nutné. Pokud budeme konkrétní, lze si zajímavý účes vykouzlit i doma, svépomocí. Jak na to? Pomohou vám natáčky do vlasů. Ideální možnost, jak se vydat cestou rapidní změny, kde na vašich rovných vlasech vytvoříte několik elegantních a dobře vypadajících vln. Stejně tak může být nový účes spojený třeba s výraznějším zkrácením vašich vlasů, nehledě také na možnost toho, že vsadíte na zcela novou barvu. A pokud nejste příliš odvážná, zkuste melír. Ten váš klasický účes zajímavě obohatí a vytvoří prvek, na který se budou upínat zraky ostatních.« Zpět

reklama
reklama
Prosecco and Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival