Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

13.03.2013

Pánská kolekce inspirovaná blízkým východem

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Pánská kolekce inspirovaná blízkým východem

Nová pánská kolekce značky Camel Active jaro/léto 2013 pod vlivem blízkého východu.


Pod dojmem barev a vzorů z dlouhých cest po Middle East a pod vlivem tisíc a jedna inspirací dává camel active v sezóně jaro/léto 2013 na obdiv svou odvrácenou stranu. Kombinace těchto nesčetných vlivů se odráží v rušné živosti kolekce camel active Urban Nomads.

S inspirací pouštních cestovatelů se camel active obrací ke globální směsi vzorů: Doplňující se vzory a barvy jsou namíchány s kombinací materiálů a doplňků. Připomínky safari s etnickými kresbami a regionálními tisky ve spojení s tlumenými i přeexponovanými efekty v souhře s tradičními vojenskými motivy propůjčují vzhledu kolekce autentičnost.

Kolekce se prezentuje svou autentičností v zemitých tónech od pískové k šedobílé. Odstíny sežehnuté terakoty, kurkumy a šafránu zvýrazňují akcenty. Vybledlé zelené tóny olivových, khaki a neurčitých matných barev podtrhují saharský vzhled. V této sezóně však hrají důležitou roli modré tóny, které se prezentují s daleko větší rozmanitostí než kdy předtím: Barvy od azurové po temně modrou se střídají s výraznou ultramodrou a klasickou námořnickou.

Saka kratší délky jsou pro letošní léto nepostradatelná. Zvláštní důraz je kladen na styly se saharskými vlivy: Charakteristické pracovní oblečení, vojenské a námořnické inspirace jako četné kapsy, opasky, kapuce a tkanice vytvářejí jedinečnou dovedně namíchanou směsici. Konfekčně barvené sako s funkcí větrovky slaví premiéru. Kolekce je doplněna lehkými a letními kabáty „duster coat“.


Foto: Camel Active

 

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival