Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

14.03.2013

Ozonová terapie vás nastartuje k lepším výkonům

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Ozonová terapie vás nastartuje k lepším výkonům

Po odeznívající zimě už mnozí z nás pokukují, kdy už se bude dát vyběhnout ven nebo usednout na kolo a vyrazit do přírody.


Po odeznívající zimě už mnozí z nás pokukují, kdy už se bude dát vyběhnout ven nebo usednout na kolo a vyrazit do přírody. Zatím ještě není tak hezky, abychom mohli pěstovat veškeré outdoorové aktivity a také naše tělo je po dlouhém období inverzí a nepohody jakoby zlenivělé. Pleť je zešedlá a povadlá a nám se do ničeho moc nechce. Pokud se cítíte přesně takto, zkuste si naordinovat nejnovější hit na poli kosmetických a léčebných terapií, a sice ozonovou.

Síla ozonu
Ozon je bezbarvý plyn s mimořádně silnými oxidačními a desinfekčními schopnostmi.  Plynný ozon má schopnost pronikat do nejmenších pórů a ničit zde patogenní organizmy. Biochemicky působí při poruchách imunity a přispívá k regeneraci stavu při fyzickém a psychickém vyčerpání. Jeho kladných vlastností využívá novinka, kterou je speciální box na ozonovou terapii. Můžete ji využít po náročném sportování jako regenerující relaxaci. Nebo si ji dopřejte po zimě k restartování organizmu jako přípravu pro jarní sport.

Začínáme v parním boxu
Každá terapie sestává ze tří částí. První je 7 minutová uhličitá koupel. Usednete do boxu, ze kterého vám kouká jen hlava a do něhož začne proudit jemná pára s kysličníkem uhličitým. Je to velmi příjemné a důkladné pročištění pokožky celého těla, po němž vaše pleť dostane mladistvý vzhled jako byste se natřeli nejdražším krémem. Tak bude hydratovaná a vláčná. Tato parní uhličitá koupel je sedmkrát intenzivnější než klasická jakou znáte třeba z lázní.

Následuje 23 minutová aplikace ozonu. Při teplotě 30-42 stupňů a současného měření tepové frekvence bude vaše tělo podrobeno působení ozonu. Zároveň budete dýchat 90% kyslík. U této intenzivní kúry máte na výběr z 5 základních funkcí: aromaterapii, péči o pleť a podkoží, kardio, diabetes a individuální program.

Poslední fází je relaxace. Tu si můžete vychutnat na lehátku v solné jeskyni, která je vhodná pro kožní problémy a na povzbuzení dýchacích cest. Další variantou je pokračovat tlakovou či podtlakovou lymfo drenáží, která umocňuje efektivitu ozonové terapie a umožní zrychlit váš zimou zpomalený metabolismus.
Zkuste si dopřát trochu zdravého komfortu a uvidíte, že jste posílili nejen fyzickou kondici, ale zároveň i psychiku. A kde takový ozonový hit najdete?  Na jediném místě v Praze, v Táboritské ul. 16 naproti hotelu Olšanka. Podívejte se na www.centrum-zdraviakrasy.cz.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival