Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

05.10.2017

Oživte svůj milostný život nákupem erotických hraček

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Oživte svůj milostný život nákupem erotických hraček

Každý dobrý vztah dříve či později potřebuje něčím oživit, aby nesklouzl do stereotypu. Naštěstí už v současnosti máme k dispozici spousty věcí, které byly dříve zcela tabu, ale dnes jsou úplně normální a nikdo se nad nimi už ani nepozastavuje. Řeč není o ničem jiném než o erotických hračkách či pomůckách. Díky nim můžeme snadno oživit svůj milostný život, rozpoutat v sobě novou vášeň a užít si milostné hry ještě intenzivněji než kdy dříve. Navíc se ani nemusíme stydět při jejich nákupu, protože vše seženeme na internetu.


Široký výběr zboží na internetu

Erotické hračky jsou už běžnou součástí našich životů. Je to i díky tomu, že si pro ně nemusíme do kamenných obchodů, ale pořídíme si je hezky z pohodlí domova. Navíc nám příjdou v diskrétním balíčku, a tak nikdo z okolí ani nepozná, co že jsme si to vlastně objednali. Odpadají tak ony trapné situace, do kterých jsme se v mládí dostávali při nákupu u pultu, "tváří v tvář" prodavačce.

Dnes jen stačí vybrat si ten správný internetový sexshop, ve kterém naleznete široký výběr zboží od kondomu přes erotické hračky až po afrodisiaka.

Nebojte se experimentovat

Mezi partnery je důležitá především vzájemná důvěra a úcta. Pokud máte zdravý vztah, nemusíte se experimentování vůbec bát. Základem je komunikace, kdy se svým protějškem proberete všechny vaše sny, touhy a možnosti, kam byste se chtěli ještě posunout, aby to nenarušilo tu správnou atmosféru, a našli jste tak společnou hranici, kam až chcete zajít a kam případně už ne. Při samotných hrátkách vám pak mohou být dobrými pomocníky třeba lubrikační gely. Na trhu jich existuje celá řada, a bude je na vás, podle čeho si vyberete ty pravé.

Pro lepší stimulaci

Při nákupu hraček a erotických pomůcek ze sexshopu se zaměřte i na zboží, které vám poslouží pro ještě lepší stimulaci a prodloužení milostných aktů. V nákupním košíku by vám tedy neměla chybět třeba vakuová pumpa nebo kvalitní simulátor na klitoris.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival