Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

04.08.2017

Oblečení FOX – kult aktivních sportovců i volnočasová parádička

Autor: Jolana Holáňová

Oblečení FOX – kult aktivních sportovců i volnočasová parádička

Je mezi vámi někdo, kdo v životě neslyšel o značce FOX? Vsadíme naše boty s liškou, že ne. Značka FOX Racing je jednou z nejoblíbenějších značek oblečení aktivních sportovců, ale i oblečení pro volný čas. Kde se vzala?


Kde se vzala? Tu se vzala. V Kalifornii

Značku FOX Racing založil před 43 lety profesor fyziky Geoff Fox na univerzitě v Santa Clara. Začalo to celkem nevinně a vůbec ne oblečením FOX. Firma ze začátku dodávala pouze součástky pro motokros na evropský trh. Během dvou let jí už ale nikdo nemohl konkutrovat kvalitou, ani cenou. Za tři roky od vzniku firmy založil Geoff profesionální motokrosový tým Moto-X Fox, díky kterému se dostal na americký trh.

Rideři nosili ručně vyráběné oblečení

Geoff oblekál své ridery týmu do červeno, žluto, oranžového, ručně vyráběného oblečení, které si získalo obrovskou popularitu i mezi fanoušky.

Během pár desítek následujících let se značka FOX stává jednou z nejprogresivnějších značek mezi oblečením pro mladé. Hlavu lišky v dnešní době potkáte na dresech motokrosařů, BMX, surfařů i wakeboarďáků, na funkčním oblečení pro aktivní sportovce, ale i na čepici, šátku, tričku, kraťasech, kalhotách, pásku, botách i peněžence skejťáků, šatech, kabelkách, plavkách... a světe div se, i na lodičkách mladých slečen. Pro některé sportovce se značka FOX stala dokonce kultem a bez oblečení FOX už nedají ani ránu.


Co se nosí?

Jedním z nejoblíbenějším produktem dílny FOX jsou jednoznačně boty, Díky své odolnosti se využívají při skateboardingu, na kole a BMX, kde je špičková kvalita bot na prvním místě. Zároveň je pro svou pohodlnost nazouvají i nesportovci. Neméně populární jsou i kraťasy, trička a mikiny FOX, které si získaly své fanoušky pro své volné střihy, které nijak neomezují v pohybu. U dam bodují tašky a kabeky, které FOX vyrábí jak ve sportovních variantách, tak ve variantě elegantního doplňku.

Liška má noru u N1shop

Vše, na co pomyslíte, najdete u N1Shopu. Vše je pro vás k dispozici na www.n1shop.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
TisknuLevne.cz