Nejnovější

Sára lesopark 2018

autor: johny90


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

03.10.2019

Objevte nový realitní portál CINCINK usnadňující nákup a prodej nemovitosti

Autor: Jolana Holáňová

Objevte nový realitní portál CINCINK usnadňující nákup a prodej nemovitosti

Máte pocit, že jste prozkoumali už všechny realitní portály a všude nacházíte stále ten stejný výpis inzerátu a to je všechno? A co když existuje nový realitní portál s názvem CINCINK, kde kromě možnosti vkládat zdarma inzeráty najdete i řadu přidružených služeb důležitých pro úspěšný proces prodeje či nákupu nemovitosti. V článku najdete více informací ohledně možností tohoto nového portálu.


Hlavní výhody nového realitního portálu CINCINK

Realitní portál CINCINK je přehledný, jednoduchý a férový. Inzerát o prodeji či pronájmu své nemovitosti vložíte zdarma a jako kupující máte přístup ke všem nabídkám, kdykoliv jen budete chtít. Kromě toho je možné stránku využít i pro objednání nejrůznějších praktických služeb, s jejichž pomocí bude prodej a nákup nemovitosti bezpečnější, rychlejší či výhodnější. Jmenovitě jde například o zařízení vizualizace interiéru, nafocení bytu, textaci prodejního inzerátu, technickou inspekci nemovitosti, úschovu peněz, využití služeb daňového poradce a další. Velkou výhodou je fakt, že vše objednáte jednoduše na jednom místě.


Právní služby

Každý prodej a koupě nemovitosti by měly být podloženy právně správnou smlouvou. Jde o velké částky, takže se opravdu vyplatí mít všechno v pořádku a nic nezanedbat. Právní služby využijete v případě, kdy chcete doplnit smlouvu o vaše specifické údaje. Hodí se také v situaci, kdy si chcete nechat zkontrolovat dokumenty předkládané protistranou pro ochranu před podepsáním nevýhodných podmínek.


Odhad ceny nemovitosti

Máte nemovitost a nevíte, jaká může být její hodnota? Aby se vám náhodou nestalo, že nemovitost prodáte zbytečně pod cenou, nechte si vypracovat odhad ceny nemovitosti. Znalec s pomocí tabulkového systému a aktuální situace na trhu vytvoří odhadní cenu, která je jakýmsi doporučením pro prodej. Sami se už rozhodnete, jestli zkusíte ještě trochu přidat a postupem času, když se nemovitosti neprodá, zlevníte. Při správné prezentaci je totiž klidně možné, že dům či byt prodáte za vyšší cenu v porovnání s odhadem. Platí to hlavně pro lukrativní lokality a větší města, kde poptávka převyšuje nabídku.


Spočítejte si hypotéku na hypoteční kalkulačce

Financování je stěžejním bodem celého nákupu nemovitosti. Ideální je, pokud máte část peněz již našetřenou a na zbývající částku využijete hypotéku. Přímo na stránkách portálu je k dispozici hypoteční kalkulačka online, kde si jednoduše zjistíte, na jak dlouhou dobu si můžete vzít hypotéku a jaká bude vaše měsíční splátka. Sami se pak rozhodnete, jestli dokážete hypotéku splácet, nebo se raději poohlédnete po levnějším bydlení, případně budete ještě chvíli šetřit. V okamžiku, kdy se rozhodnete po hypotéku, navíc můžete využít výhodné nabídky od partnera portálu, kterým je přímo Komerční banka.


« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE