Nejnovější

Sára lesopark 2018

autor: johny90


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

09.10.2019

Objednejte rozvoz květin pro rychlé vyřešení dárku

Autor: Jolana Holáňová

Objednejte rozvoz květin pro rychlé vyřešení dárku

Jsme jenom lidé a občas se stane, že na něco zapomeneme. Může jít o narozeniny, svátek, výročí a další speciální události, které si zaslouží pozornost v podobě malého dárku. Jenže co je možné pořídit na poslední chvíli? Perfektní variantou je objednání rozvozu květin. Zvolíte kytici, zadáte adresu a je to vyřešené. Obdarovaná bude mít radost, že jste nezapomněli na speciální den. Odkud květiny objednat a jak to udělat co možná nejlépe? Více se dozvíte v článku.Vyberte květinu podle příležitosti

V první řadě je potřeba zvolit vhodnou květinu podle příležitosti. S tím pomůže přehledné seřazení kytic na stránkách. Nezapomeňte vzít v úvahu i oblíbené květiny obdarované osoby. Další možností, jak vybrat perfektní květinu, může být členění podle barev. Součástí většinou bývá i věnování, aby bylo jasné, od koho kytice pochází. Není to však nutné. Pro anonymní darování květiny stačí ponechat prázdné pole pro věnování. Díky tomu se můžete stát tajným ctitelem.


Zkontrolujte, jestli je možné doručení na vybranou adresu

Velmi důležité je ověření, že doručení probíhá na adresu, jakou potřebujete. K tomu postačí zadání do vyhledávacího pole a hned se dozvíte výsledek. Nechybí ani seznam měst, v rámci kterých je možné objednat rozvoz květin a vyřešit krásnou a voňavou pozornost pro kohokoliv.


Kdy probíhá doručování kytic?

Doručení probíhá během dne. V pracovní dny od 8 hodin ráno až do 20 hodin večer. O víkendech květinová služba začíná od 9 hodin, přičemž v Praze končí ve 20 hodin a v jiných městech je do 14 hodin. Jiné podmínky fungují při doručování do firem, kdy je možné najednou objednat větší množství květin, které mohou sloužit třeba jako reprezentativní dekorace konferenční místnosti a podobně. Pro úspěšné doručení je vhodné doplnit k objednávce čas, kdy by mělo být možné zastihnout adresáta.


« Zpět

reklama
reklama
Centrumtance.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Baletní akademie Adély Pollertové