Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

23.04.2013

Nový hudební seriál On Rockuje, ona píše

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Nový hudební seriál On Rockuje, ona píše

Nový akční komediální seriál plný hudby a skládání písní má premiéru 11. května na stanici Disney Channel.


Jak se dělá rock předvedou dvě protikladné osobnosti v úplně novém seriálu na stanici Disney Channel. Austin & Ally je komedie o přátelství dvou povahově odlišných teenagerů, jejichž životy se obrátí k lepšímu, když se jeden z nich stane přes noc hudební senzací. Seriál bude mít premiéru v České republice na stanici Disney Channel v sobotu 11. května v 10:30.

Ve Spojených státech amerických měl seriál Austin & Ally premiéru v prosinci 2011 a zaznamenal velký úspěch. Od té doby se stal mezi dětmi ve věku 2 – 11 let, 6 – 11 let a teenagery ve věku 9 – 14 let televizním seriálem číslo jedna ve svém vysílacím čase. Zároveň se seriál stal pořadem číslo jedna v celkovém počtu diváku sledující kabelovou televizi. 

Seriál je plný písniček, hudby a dobrodružství, jež hrdinové zažívají, když se snaží dosáhnout svých snů. Děj sleduje jedinečné přátelství dvou naprosto odlišných teenagerů – Austina, extrovertního hudebníka, který miluje zábavu a Ally, brilantní, ale plaché skladatelky písní a jejich dvou nejlepších kamarádů Trish a Deze.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival