Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

03.06.2013

Novinka pro domácí depilaci od značky Veet. Vyzkoušeli jsme ji!

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Novinka pro domácí depilaci od značky Veet. Vyzkoušeli jsme ji!

Získali jsme na otestování nový výrobek značky Veet, a to elektrikou nahřívaný vosk určený pro domácí depilaci. Jaro je ideální doba na testování novinek ze světa depilace.


Získali jsme na otestování nový výrobek značky Veet, a to elektrikou nahřívaný vosk určený pro domácí depilaci. Jaro je ideální doba na testování novinek ze světa depilace.

Novinka - elektricky nahřívaný vosk
Ještě máme v paměti, kdy jsme se doma pokoušeli o depilaci voskovými proužky, které se zahřívají třením dlaní. Tento způsob jsme vyzkoušeli poprvé a naposledy, protože ruční tření proužků nám nepřišlo ani trochu komfortní natož efektivní. Proto nám automatické elektrické nahřívání u novinky od Veetu přišlo už na první pohled velice sympatické a praktické.
Náplň s voskem jednoduše umístíte do stojánku a necháte 20 až 40 minut nahřívat. Na vše dohlíží světýlko, které symbolizuje nahřívání. Super! Žádné tření voskových proužků ani bolavé paže.

Správná délka chloupků a efektivita
Po nahřátí vosku (v našem případě varianta 40 minut) je jeho konzistence naprosto vláčná tak akorát na to, abyste mohli velice jemně a pohodlně vosk nanést na vhodné místo (v našem případě nohy). Vosk se nanáší snadno díky ernonomicky tvarovanému aplikátoru, vosk se na pokožku nanáší v tenké stejnoměrné vrstvě pomocí chytrého roll-on válečku. Pozor si ale dejte na délku depilovaných chloupků. Výrobce doporučuje délku alespoň 2 mm, my jsme pro jistotu (zejména i po zkušenostech s depilací) testovali na chloupcích se zhruba dvojnásobnou délkou.
Pro lepší úspěšnost odstraňování chloupků doporučujeme pokožku odmastit - důkladně omýt vodou s mýdlem, případně i trochu zapudrovat dětským pudrem.

Samotná depilace pomocí vosku
Po nahřátí v elektrice si vosk v aplikátoru svou teplotu udrží zhruba deset minut - za tu dobu zvládnete odstranit chloupky pohodlně z jedné nohy (nebo podpaží). Jak už jsme uvedli, vosk nanesete pomocí aplikátoru na pokožku po směru růstu chloupků a přiložíte taktéž po směru růstu i textilní proužek. Ten několikrát uhladíte, necháte trochu zaschnout, napnete jednou rukou pokožku a druhou rukou proti růstu chloupků trhnete. (Au!) A výsledek je výborný - více než 90% chloupků bylo pryč.
Co se týká bolestivosti - je to určitě věc individuální. My jsme bolest cítili asi tak dvě vteřiny, kdo je na depilaci zvyklý, neucítí možná ani tento mizivý záblest bolesti.
Zbylý vosk pak už z pokožky odstraníte snadno pomocí olejových ubrousků, které jsou součástí balení.

Hodnocení horkého vosku Veet Easy Wax
Z našeho testování a osobní zkušenosti vychází metoda elektricky zahřívaného vosku pomocí praktického (a hezkého) aplikátoru velice dobře. Přestože výrobce uvádí, že se dá tímto způsobem depilovat i podpaží nebo třísla, my jsme pro tyto místa dost odvahy nenašli a zůstaneme raději u jednorázových strojků. Přesto pro depilaci nohou máme v plánu zejména kvůli trvanlivosti výsledku (v našem případě 2-3 týdny) produkt od Veetu dál používat. A určitě jej můžeme doporučit!

Sada Veet EasyWax obsahuje:
Samozahřívací přístroj
50 ml náplň vosku s roll-on aplikátorem
12 netkaných proužků
4 postdepilačních ubrousků
Stojánek

 

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival