Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

25.03.2013

Nová královna krásy Česká Miss 2013

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Nová královna krásy Česká Miss 2013

V sobotu 23. března se v Hudebním divadle Karlín konal devátý ročník jediné národní soutěže krásy Česká Miss 2013.


V sobotu 23. března se v Hudebním divadle Karlín konal devátý ročník jediné národní soutěže krásy Česká Miss 2013. O vítězce soutěže rozhodovali sami diváci svým hlasováním. Českou Miss 2013 se tak stala 23letá Gabriela Kratochvílová z Vysočiny, studentka Vysoké školy finanční a správní.

Titul Česká Miss World 2013 udělila odborná porota 19leté Lucii Kovandové z Dolních Kounic u Brna, která studuje gymnázium. Hlasování čtenářů deníku Blesk a jeho internetového portálu Blesk.cz přineslo titul Blesk Česká Miss Earth 2013 Monice Leové, 21leté studentce z Dvořiska u Chocně, která studuje Vysokou školu ekonomickou, Fakultu informatiky a statistiky. Posluchači radia Frekvence 1 pak zvolili Českou Miss posluchačů Frekvence 1 2013. Tou se stala Gabriela Kratochvílová.

„Gratuluji nejen vítězkám, ale všem finalistkám dnešního večera. Prožili jsme dnes společně krásný slavnostní večer plný elegance a krásy. Věřím, že dívky jsou připravené důstojně reprezentovat na světových soutěžích krásy. Ráda bych také poděkovala všem divákům, kteří dívkám fandili a posílali své hlasy“ podělila se o své pocity bezprostředně po přímém přenosu ředitelka soutěže Michaela Maláčová.

O přízeň diváků se v tento jedinečný večer ucházelo celkem deset krásných dívek z celé České republiky. Spolehlivou oporou jim byl průvodce večera moderátor Libor Bouček. Publikum v sále Hudebního divadla Karlín a také diváci Prima Family si užili jedinečný večer s hvězdnými účinkujícími, počínaje zpěvákem a tanečníkem Jiřím Kornem, dvěma Českými slavíky Karlem Gottem a Tomášem Klusem a Ondřejem Brzobohatým. 

Českou Miss 2013  Gabrielu Kratochvílovou korunovala slavná femme fatale – italská herečka Ornella Muti, která také byla předsedkyní odborné poroty. V rolích porotců se dále představili ředitelka soutěže Michaela Maláčová, populární herec Miroslav Donutil, zpěvačka Marie Rottrová, herec Martin Kraus a další.


Vítězky České Miss 2013 získaly i v letošním roce atraktivní a hodnotné ceny.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival