Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

07.06.2013

Nová kolekce tašek Franco Arazzi nafocená v legendárním Orient Expressu

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Nová kolekce tašek Franco Arazzi nafocená v legendárním Orient Expressu

Elegantní a nadčasové jsou nové modely celokožených tašek české módní značky Franco Arazzi.


Elegantní a nadčasové jsou nové modely celokožených tašek české módní značky Franco Arazzi. Stejně jako vagony proslulého Orient Expressu – „krále vlaků“, jehož zážitková výletní trasa zahrnuje také zastávku v Praze, v němž byla nová kampaň nafocena.

Kabelky jsou díky své praktičnosti vhodné na prázdninové cestování – samozřejmě nejen při romantické jízdě Orient Expressem. Obsahují bezpečnostní prvky, které jsou během cestování neocenitelné: Uvnitř je odpínatelná kožená kapsička na zip, kam se dají uschovat doklady peníze a mobil. Tato kapsička se dá použít i samostatně - dvěma karabinkami ji lze připnout na poutka kalhot u pasu. V kabelce je i karabinka na klíče, která rovněž slouží k tomu, že jsou vaše důležité osobní věci mnohem hůře odcizitelné… Kabelky se dají nosit na popruhu přes rameno nebo se jen narovnáním klopy zvětší na praktickou příruční tašku.
Piatto: rozměr 40 x 34 x 1 cm, nepřeložená 40 x 49 x 1 cm. Barvy: přírodní béžová, červená, hnědá a černá. Cena 2643 Kč.
Sacchetto Velikost XL: 36 x 45 x 9 cm, přeložená 36 x 33 x 9 cm. Cena 2 234 - 2 643 Kč.
Velikost XXL: 36 x 55 x 9 cm, přeložená 36 x 39 x 9 cm. Barvy: hnědá, černá, bílá, červená, růžová, světle zelená, modrá, dvoubarevná kombinace těchto barev. Cena 2 359 - 2 840 Kč.

Kompletní sortiment je dostupný na webu www.francoarazzi.cz, hotové modely si zákaznice po předchozí domluvě mohou vyzkoušet v uměleckém ateliéru Franco Arazzi v Italské ulici 15, v Praze 2, kde každý originální kousek vzniká.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival