Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

06.10.2016

Notebooky Lenovo, ti nejlepší společníci

Autor: Jolana Holáňová

Notebooky Lenovo, ti nejlepší společníci

Kontakt s kamarády, aniž byste utráceli za kredit, poslouchání písniček bez dlouhého čekání ve frontě v obchodě s deskami, sledování filmů i bez nutnosti mít DVD přehrávač, tvoření tabulek do práce během deseti minut, psaní rychlostí blesku a možnost opravy bez rýh a mazanic, hraní her online s přáteli,… To jsou jen některé nespočetné výhody, které vám zajišťuje vlastnictví elegantního notebooku Lenovo, který se o vás opravdu zvládne postarat ve zdraví i v nemoci, v chudobě i v bohatství.


Notebooky Lenovo jsou výkonné, rychlé a poslušné stroje, které vyslyší všechny vaše přání, jakmile vám je na prstech poznají. Snadno se s nimi pracuje a domluva je jednoduchá a prostá, přičemž se dají vzít prakticky kamkoliv a používat kdekoliv. Notebooky Lenovo mají také velkou výdrž, ponocovat s vámi vydrží na jedno nabití asi 4 až 6 hodin, což je pro opravdovou práci víc, než dost.

 

Notebooky Lenovo jsou krásky k pohledání

 

Notebooky Lenovo si svou váhu udržují na krásných dvou kilech, i v létě vám tedy nebudou dělat ostudu. Určitě ale máte jistotu, že jejich velké obrazovky, které se pohybují kolem 15,6“ a rozlišením nejčastěji 1366x768, budou mít oči jenom pro vás. Budou vás chtít oslnit velikostí svého pevného disku, kolísající mezi 500 GB a 1000 GB, a také rychlostí připojení přes wi-fi.

 

S notebookem Lenovo už se nikdy nestane, že byste nemohli chytit vlnu, přičemž surfování s ním, to je opravdu rychlá a bezchybná jízda. Dokumenty, filmy a další potřebné věci, které si ukládáte na USB disk, si snadno připojíte přes jeden ze dvou USB portů, které u notebooků Lenovo najdete, s mobilem se zkuste propojit přes bluetooth. Paměť mají notebooky Lenovo jako slon – paměť RAM je nejčastěji 4 nebo 8. Pokud si tuto značku zamilujete, zkuste i mobilní telefony Lenovo.

 

Grafická karta notebooků Lenovo zvládne i ty nejnáročnější programy nebo namakané počítačové hry, její sdílená a nesdílená paměť vás prostě ve štychu nenechá.

 

Pokud hledáte takový notebook, podívejte se sem: http://notebooky.produkter.cz/notebooky-lenovo/

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Prosecco and Food Festival