Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

31.07.2017

Nepostradatelný pomocník: šatní skříň

Autor: Jolana Holáňová

Nepostradatelný pomocník: šatní skříň

Existují některé kusy nábytku, bez kterých si většina z nás nedokáže svůj domov představit. Jedním takovým je i šatní skříň. Hlavně pro nás ženy je to taková „svatyně“, do které si odkládáme drahocenné poklady v podobě oblečení. Díky dobrému zacházení, což platí i pro jeho skladování, nám déle vydrží a vypadá jako nové. Proto je volba správné šatní skříně velmi důležitá. Musí mít hlavně odpovídající rozměry, dle objemu vašeho oblečení, dále také správně rozdělené jednotlivé sekce a rozhodně by nemělo chybět zrcadlo.


Jaké jsou možnosti, aktuální trendy a na co byste se měli zaměřit při jejím výběru? To v krátkosti shrneme v následujících řádcích.

Rozložení úložných prostor

U nákupu šatní skříně rozhoduje také rozmístění úložných prostor, které jsou u jednotlivých typů skříní k dispozici. Vždy vybírejte takovou, která se hodí pro vaše účely nejlépe. Vnímání potřebnosti těchto prostor je hodně závislé na tom, jestli jste žena, nebo muž. Ve svých potřebách se lišíme s ohledem na specifikaci našeho šatníku. Zatímco ženy potřebují více místa na ramínka, muži to mají přesně naopak. Zapomínat byste neměli ani na police a uzavřené šuplíky, do kterých není po otevření vidět. I když jsou skříně dobrou ochranou, doporučujeme oděvy náchylné k poškození ukládat do speciálních pouzder a vaků, třeba jemné šaty či obleky.

Výhody skříní v interiérech

Skříně do šatny mají spousty výhod. Tou nejdůležitější je prodlužování životnosti vašeho oblečení, zachování pořádku v místnostech a dobrý přehled o uložených věcech. Vertikální plocha dveří může dobře posloužit pro umístění zrcadla, u kterého se pak pohodlněji obléká. Skříň si můžete vybírat i podle typu otevírání. K dospozici jsou skříně jak s klasickými, tak i s posuvnými dveřmi.

Kde mají široký výběr šatních skříní

Opravdu široký výběr šatních skříní v mnoha různých rozměrech a variantách naleznete na www.dona-shop.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
TisknuLevne.cz