Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

02.10.2017

Nejvíce vzrušující erotický zážitek je masáž

Autor: Jolana Holáňová

Nejvíce vzrušující erotický zážitek je masáž

Říká se, že hmat je jeden z nejsilnějších smyslů, protože čím více doteků dáváme a přijímáme, tím více roste naše duše. Masáž je tedy ideálním způsobem, jak podpořit své duševní a tělesné zdraví. Erotická masáž dokáže prohloubit celý tento prožitek.


Něco málo z minulosti

Masáž už existuje skoro stejně tak dlouho, jak dlouho existuje lidstvo. Už v pravěku si lidé bolestivá místa třeli tak, aby dosáhli požadovaného uvolnění. Následně se masáž a její léčebné účinky rozvíjely dál. Nejvíce se o léčivé účinky masáže zasadila Čína. Zde byla založena dokonce první vysoká škola, která řešila tuto problematiku. Masáže se tak staly základním stavebním kamenem čínské medicíny.

Jak se masáže vyvíjely

Co se týče erotické masáže, tak dříve byla tajnou a velmi intimní záležitostí, o které se nemluvilo. Do Evropy opět přišla z asijských zemí, a z Evropy se posléze rozšířila do celého světa. Léčitelé objevili nové masážní techniky a na spoustu metod přišli experimentováním. Bylo také zjištěno, že rozprouděním sexuální energie v lidském těle se tato energie dá přeměnit v duchovní a dokáže tak léčit například i psychické problémy.

Proč je sexuální energie tak důležitá

Sexuální energie je velmi důležitá pro životní sílu a náboj. Bez ní je člověk vyprahlou a prázdnou schránkou. Tato energie existuje od počátku lidské existence a je nejdůležitějším hnacím motorem. Není zapotřebí brát sex ani erotické masáže jako tabu. Sexualita je naprosto přirozenou součástí našich životů a je potřeba přikládat jí určitou váhu a přistupovat k ní respektem. Vyzkoušet můžete tantra masáž s vyvrcholením.

Co vám masáž přinese

Erotická masáž ve vás probudí duši. Energie, která z ní plyne, se dokáže proměnit v duchovní sílu, která živí každou buňku ve vašem těle a pomáhá vám od psychických a také fyzických potíží. Erotická masáž má léčebné účinky a působí na vaši krásu, vitalitu a díky ní se můžete těšit dlouhověkosti.

Extra tipy

  • Každý člověk má na těle určitá místa, kde ho dotek vzrušuje víc, těmto místům se říká erotogenní zóny. Pokud se masér soustředí na tato místa, tak si erotickou, ale také klasickou masáž můžete užít ještě mnohem víc. Navíc pokud na masáž chodíte pravidělně, tak se začne zvyšovat citlivost vašeho těla a vy začnete reagovat ještě citlivěji. Masáž pro ženy i masáž pro muže je velmi příjemným zážitkem.
  • Je zajímavé, že velmi vzrušujícím místem jsou například prohlubně na těle, například loketní jamka nebo místo po kolenem, na tato místa si však dejte při masáži pozor, protože tudy prochází lymfa. Tato místa můžete jemně hladit, nikdy je nemasírujte tlakem nebo silou. Skvělým místem pro masáž je také hlava, na které se nachází velké množství nerových zakončení.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival