Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

15.06.2017

Nejvíce trendy jsou svatby v přírodě

Autor: Jolana Holáňová

Nejvíce trendy jsou svatby v přírodě

Svatba by měla být jedinečnou krásnou oslavou výjimečného dne, kdy dva zamilovaní spojí své životy ve svazek manželský. Která jiná oslava by měla být dokonalejší než právě tato. Moderní trendy se ubírají ke svatbám v přírodě, v parcích, na nádvořích a ve vnitroblocích. Podobné exteriéry dodávají celé slavnosti lehkost a vzdušnost.


Jedním z takových míst, kde se dá uspořádat svatba v přírodě, je Farma Michael. Nachází se v krásném prostředí a je zde dokonalé zázemí k oslavě uzavření svazku manželského.

Trocha historie 

Farma byla vybudována v malebném prostředí náhorní plošiny nad Slapskou přehradou, na tvrzi Nedvězí, kde byla zároveň obnovena historická památka románsko-gotického původu. Díky tomu zde na vás dýchne atmosféra staleté venkovské architektury 14. až 19. století. Středověké stavení má však moderně zařízené apartmány, které splňují ten nejvyšší standard, případně můžete zvolit i malebné pokoje v původním designu.

Luxusní svatba na farmě

Farma Michael má úžasnou atmosféru. Navíc je areál plný květin, stromů a zvířat, což vynikne také na fotografiích. Celý tento prostor dodá oslavě vaší lásky ten správný rozměr. V rámci svého svatebního dne budete mít exkluzivně celý areál k dispozici jen pro sebe a své hosty, což významně podpoří pohodovou až domovskou atmosféru. Se svatbami pod širým nebem tu mají už 15leté zkušenosti, takže se můžete těšit na dokonalý zážitek.

Že to může být opravdu luxusní svatba, dokazují nejen interiéry nebo kvalitní catering, ale i zdejší kapacita, která je naprosto dostačující i pro větší oslavy. Do vnitřních prostor se vejde až 300 osob, a dalších 200 hostů pojmou exteriéry, které jsou tvořeny převážně zahradami. Ubytování zde může nalézt až 130 hostů, a jsou tu případně i další možnosti externího ubytování.

Dokonalý prostor i pro firemní akce

Zázemí farmy je vhodné i pro firemní akce. Paleta možností, které areál nabízí, je jako stvořená pro teambuildingové aktivity.

Více informací naleznete na www.farmamichael.cz. Ideální prostor pro firemní akce s ubytováním.

 .

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival