Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

10.01.2017

Nejrychlejší stahování z Facebooku a dalších webů

Autor: Jolana Holáňová

Nejrychlejší stahování z Facebooku a dalších webů

Tip na jednoduché a pohodlné stahování videí. Služba link2save.com je zdarma a bez zbytečných registrací. Umožňuje nejrychlejší stahování videí a hudby ze všech populárních webů jako například: Facebook, Youtube, Instagram, Soundcloud, Vimeo, Mixcloud, Google Drive, Live Leak, Motorsport.com, NBC, CNN, NHL a dalších na videa zaměřených webů. Nesmíme opomenout ani české portály: Nova, Stream, Nova Plus, DVTV ČT, a spousty dalších.


Pro dospělé dobá zpráva, protože jdou stahovat i adult weby jako Redtube, PornHub, Youporn, apod.

Jak služba funguje

Stahování na webu link2save.com je velmi jednoduchý a intuitivní. Není potřeba žádný propracovaný návod na stahování. Nemusíte se přihlašovat ani registrovat a provádět další zbytečné kroky, které vám znepříjemňují práci a ubírají čas. Například při stahování z Facebooku, jen okopírujete požadovaný link videa (url adresa), který vložíte na webu do požadovaného formuláře a potvrdíte stahování. Navíc si jednoduše vyberete v jakém formátu a kvalitě dané video chcete stáhnout. Pak už jen odkliknete „uložit jako“ a požadovaný soubor se vám uloží do počítače. Během stahování můžete stránku bez obav zavřít a nepřerušíte tím stahování daného souboru.

Podrobné návody, jak stahovat z Youtubu, Facebooku a dalších webů naleznete v menu „všechny služby“.

Výhody služby Link2save.com

- služba je a bude zcela zdarma, za stahování tak nezaplatíte ani korunu,

- není nutná žádná registrace,

- stahování je neomezené,

- po dobu stahování nemusíte mít otevřený webový prohlížeč.

Stahování videí se díky službě link2save.com stává jednoduchou záležitostí. Proto například stahování z oblíbených sociálních sítí jako je Youtube a Facebooku pro vás bude od této chvíle hračka.

Za naši redakci jsme moc rádi, že jsme tuto službu objevili a stala se tak velmi užitečnou pomůckou při stahování videí do našich článků.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival