Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

05.04.2013

Nehynoucí námořnická tématika je zpět

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Nehynoucí námořnická tématika je zpět

Nadčasové námořnické téma, které je v módě vhodné pro všechny věkové kategorie, je zastoupeno také i v nové jarní kolekci italské značky INTIMISSIMI. Klasické odstíny bílé a modré barvy zde rozehrávají symfonii elegantních kombinací pomocí proužků a pruhů.


Nadčasové námořnické téma, které je v módě vhodné pro všechny věkové kategorie, je zastoupeno také i v nové jarní kolekci italské značky INTIMISSIMI.

Klasické odstíny bílé a modré barvy zde rozehrávají symfonii elegantních kombinací pomocí proužků a pruhů či drobných detailů jako jsou například něžné krajky. Volnočasové oblečení v námořnickém duchu, které zahrnuje topy a šaty, bude skvělé pro běžné denní nošení, například k džínům, ideálně doplněno jemným prádlem s drobnými modrými proužky a jemnou krajkou z nabídky aktuální kolekce. Vše tak bude perfektně sladěno, do posledního detailu. Tato dnes již klasická barevná kombinace navíc vypadá skvěle třeba s červenými doplňky, které jí hezky oživí a je vhodná jak pro ženy, tak i muže každého věku.

Italská značka spodního prádla a easywear pro muže a ženy Intimissimi, byla založena v roce 1996. Intimissimi realizuje sen každého zákazníka s vytříbeným stylem, ve více než 1000 obchodech po celém světě. Obchody Intimissimi naleznou zákazníci ve vybraných nákupních centrech po celé České Republice, například v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Ústí nad Labem, Zlíně a Pardubicích.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival