Nejnovější

Tomáš Vágner - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

22.01.2021

Nechte si vytvořit merch na zakázku

Autor: Jolana Holáňová

Nechte si vytvořit merch na zakázku

Sníte o prodeji vlastních triček? Máte nějaký super nápad na potisk, nebo širokou komunitu, která by o vaše výrobky s největší pravděpodobností měla zájem? Pak neváhejte a nechte si zpracovat merch na zakázku. Nejlépe ekologicky.Vlastní textil dnes může prodávat každý, kdo ví, jak na trhu zaujmout. Samotný potisk triček, mikin nebo jiného textilu je jednoduchou záležitostí a objednat si ho můžete i vy. Na míru vám ho připraví například MatesArt.


Ekologický tisk a trička z organické bavlny


Dobrá kvalita je důležitá. Nikdo nemá zájem prodávat trička, jež se rychle vytáhnou, s potiskem, který se brzy ošoupe. Neváhejte tedy připlatit si za kvalitu, jakou vám nabídne například ekologický tisk pod taktovkou MatesArt.

Matesovi není lhostejné životní prostředí a osud naší planety, právě proto se do svého oboru snaží vnést ekologické principy. Nakupuje a používá výhradně ekologické potřeby pro sítotisk, vodou ředitelné barvy a samozřejmě kvalitní textil. U něj si můžete být jistí, že byl vyráběn v odpovídajících podmínkách, lidé za něj dostali odpovídající mzdu a nevyráběly ho děti.


V čem jsou ekologické barvy lepší?


Tyto barvy jsou bez rozpouštědel, na vodní bázi. Dobře se vsají do materiálu, výborně drží, jsou příjemné na omak. Při zapékání navíc nesmrdí.Všechno je jenom o domluvě


Design i výběr textilu je na domluvě. Mates standardně připravuje více cenových nabídek s různým textilem, takže si zvolíte, co vám nejvíce vyhovuje. Sám vám rád poradí, jaká varianta bude vhodná.

Pro ty, kdo ví, co chtějí natisknout, ale nemají grafický návrh, nabízí i jeho originální zpracování. Zvládá nakreslit motiv nebo logo, pomůže vám ho doladit k dokonalosti.

Navíc je možné i urychlení poptávky, jestli na svůj potisk triček opravdu spěcháte. MatesArt nenabízí pouze trička, ale i jiný textil. Potiskne také tašky, zástěry, tepláky, polokošile, mikiny apod.Zdroj foto: MatesArt.cz


« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE