Nejnovější

V přírodě

autor: matrix1982


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 17x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

10.04.2013

Návrhářka Jana Minaříková představuje novou kolekci

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Návrhářka Jana Minaříková představuje novou kolekci

Módní návrhářka Jana Minaříková představuje novou kolekci inspirovanou pouští. Kolekce obsahuje špičkově zpracované modely z vysoce kvalitních materiálů.


Módní návrhářka Jana Minaříková představuje novou kolekci inspirovanou pouští. Kolekce obsahuje špičkově zpracované modely z vysoce kvalitních materiálů. Kolekce s tématem Poušť vyjadřuje svobodu, ležérnost a důraz na kvalitu.
 
Inspirací k celoroční kolekci 2013 je poušť. Poušť se objevuje v barvách i materiálech, v tvarech i detailech nové kolekce. Jana pracuje s jemným, vzdušným hedvábím, vlnou a viskózou, které kombinuje s moderními materiály jako je modal a vlákna z cereálních proteinů. Silueta cestovního kabátu dává tušit dálku, tvary duny se odrážejí v detailech límců. Kombinace bílé, béžové a černé je elegantní a uměřená. Poušť dává barvám řád a nutí nás soustředit se na to podstatné: Na nás samotné.
 
„Chci, aby se mé zákaznice těšily, až si budou moci vzít nový svetr nebo sukni ode mne,“ říká Jana. „Každá kolekce má vlastní téma, ale jednotlivé modely můžete nosit samostatně a kombinovat je s dalšími kousky v šatníku. Prêt-à-porter přeci znamená připraveno k nošení.“
 
Jana Minaříková
Jana Minaříková založila svou značku v roce 2009 po absolutoriu návrhářství na TU Liberec a půlroční stáži na Mimar Sinan Fine Arts University v Istanbulu. Navrhuje atmosférickou prêt-à-porter módu, která zákaznicím přináší radost při oblékání a vytváří intimní svět nadčasového osobního luxusu. Její kolekce působí lehce, vše je v nich ovšem důkladně vyzkoušeno.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Baletní akademie Adély Pollertové