Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

22.05.2018

Napravte, co zima na vaší kráse napáchala!

Autor: Jolana Holáňová

Napravte, co zima na vaší kráse napáchala!

Vyzkoušejte těchto pět kroků k dokonalému vzhledu! Možná i vy jste si všimli, že během zimy jste vyšli z formy, máte suchou kůži či poškozené vlasy díky zimním mrazíkům. Avšak stejně, jako se obrodí příroda, můžete škody na kráse napravit i vy! Těchto pět kroků vám k tomu pomůže!


1. Zpátky do kondice

Dny plné slunce a energie či dlouhé teplé večery - to vše přímo vybízí, abyste nazuli tenisky a vyrazili ven! Ať už milujete procházky, běhání, jízdu na kole či kolečkových bruslích nebo raději dáváte přednost posilovně, při aktivním životním stylu se rychle vrátíte zpátky do kondice, kterou jste měli před zimou.

2. Dodejte tělu vitamíny a živiny

I když jste přes zimu možná preferovali těžší, tučnější a hutnější jídla, teplejší počasí přímo vybízí k lehké a bohaté stravě. Dopřejte si proto každý den pořádnou porci ovoce a zeleniny, které dodají vašemu organismu tolik potřebné vitamíny a minerály. Zdravá strava vám také pomůže se rychle dostat do formy a zhubnout přebytečné kilogramy.

3. Pečujte o pleť

Vysušenou a nezdravě působící pleť můžete napravit pitným režimem. Zapomeňte však na slazené minerálky či sirupy. Nejlépe prospějete tělu obyčejnou vodou či čajem. S přibývajícími teplotami také většina z vás vytáhne z šatníku šaty či kraťasy. Jestliže chcete mít krásné a hladké nohy, nezatěžujte pokožku zbytečně žiletkami. Ty totiž kůži i přes veškerou péči narušují. Mnohem lepší řešení je depilace voskem či cukrovou pastou. Bonusem pak je, že efekt vydrží mnohem déle.

4. Zdravé nehty

Také nehty mohou být po zimě oslabené a nepříjemně se lámat a štěpit. Dodejte jim správnou stravou potřebné živiny a dopřejte jim péči na manikůře. Avšak pozor, dokud nebudou zdravé, zapomeňte na laky či gelové nehty!

5. Krásné vlasy

Pozornost si zaslouží také vaše vlasy. K těm zima mohla být obzvláště nemilosrdná. Pokud se lámou, třepící se vám začaly dělat lupy, je na místě důkladná péče. Vysušení do jisté míry můžete redukovat pitným režimem, ale také přírodními maskami a přírodními přípravkami. Jestliže chcete docílit přirozeně krásných a zdravých vlasů, vyzkoušejte aplikaci brazilského keratinu. Ten vám poškozenou strukturu vlasu zacelí a díky ochrannému filtru vlasy chrání před dalším poškozením v podobě sluníčka.

« Zpět

reklama
reklama
Prosecco and Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival