Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

24.02.2018

Nábytek: Houpací křesla a židle

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Nábytek: Houpací křesla a židle

Nábytek si pořizujeme z několika různých důvodů. Například z praktických, protože nám vyřeší naše potřeby, ať už se jedná o úložný prostor, estetické potřeby – například designový doplněk – nebo o možnosti odpočinku či relaxu. Každý kousek se snažíme dobře sladit s ostatním vybavením interiéru našeho bydlení. Což platí i pro křesla a židle. Ty plní svoji úlohu praktickou i odpočinkovou. Neexistuje totiž nic lepšího, než si hezky zarelaxovat v oblíbeném křesle, nebo se posadit do pohodlné židle, když se chceme najíst, napsat dopis atd. Proto je potřeba si ze současné nabídky na trhu dobře vybrat.


Moderní trendy i retro styl

Nabídka je opravdu široká a pestrá. Seženete nejrůznější kousky od moderních trendy věcí až po retro styl, který se do módy opět vrací. Můžete tak narazit na výrobky z klasických materiálů, jako je dřevo a kov, nebo i plastů, jež však působí spíše laciným dojmem. V rámci retra jsou opět v kurzu i houpací křesla, která se nabízejí v mnoha provedeních. Pokud vám retro styl houpacích křesel nesedí, jsou k dispozici i moderní kousky.

Důležité jsou materiály

Důraz byste měli klást také na materiály, které jsou důležité pro snadnou údržbu i životnost nábytku. Do popředí se dostávají převážně ty přírodní, jež mají svůj specifický styl a jsou navíc ekologické. Některé mají i různou povrchovou úpravu, díky které jsou ještě více odolné proti nepříznivým vlivům.

Design a barvy


I křesla a židle vás mohou okouzlit na první pohled, především svým designem, jenž by měl umocňovat celkový charakter užitého nábytku. Upřednostněte čisté linie a minimalismus. Co se barev týče, nebojte se moderních pastelových tónů. Samozřejmě nic nezkazíte starou dobrou klasikou v podobě černé a bílé barvy.

Kde naleznete moderní kousky židlí a houpacích křesel

Hledáte-li na českém trhu širokou nabídku houpacích křesel, židlí, ale i dalšího nábytku, najdete ji na webu Atan.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
TisknuLevne.cz